Skocz do zawartości

oliwia2390

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska
 1. Wiza B2

  Nie będą przecież podawać , ze jadą do mnie . Przyjeżdzają na wakacje , owszem może dużo krotsze niż moje , ale to dalej są wakacje .
 2. Wiza B2

  O tym , ze później mogę mieć problemy przy następnym wjeździe doskonale wiem . Lecz nie o to pytałam , także nie musicie mi mówić "co może mnie czekać następnym razem" Moi rodzice chcą przyjechać wraz ze znajomymi ( 4/5 osób). Nikt z nich nie ma jeszcze wizy . A nawiązując do tego , jak stać kogoś na tak długi pobyt tutaj nie pracując , jestem przykładem , ze jednak się da . Martwię się po prostu , czy moi rodzicie nie będą mieć kłopotów ze względu na mnie .
 3. Witam , jestem obecnie na terenie USA . Planuje zostać tu do końca listopada ( na tyle mam wbita pieczątkę w paszporcie ) . We wniosku podawałam , ze chce zostać tylko 3 tygodnie . Moi rodzice chcą tu przylecieć we wrześniu . Nie będą mieć problemów z tym , ze ja tu już będę 4 miesiące?
 4. Rozmowa z urzędnikiem na lotnisku w LA

  Dziękuje za informacje
 5. Rozmowa z urzędnikiem na lotnisku w LA

  A jest taka możliwość , ze jedno z nas może być odesłane do Polski a drugie nie ? Co w takim przypadku ? Np jeśli mnie wpuszcza , a mojego chłopka nie , to ja mogę zrobić coś , żebym wracała z nim ? Jak to jest ?
 6. Witam , czy na lotnisku w USA do rozmowy z urzędnikiem mogę podejść z chłopakiem ? Lecimy razem na wakacje , starając się o wizę w Polsce , w ambasadzie do okienka podchodziliśmy razem . Teraz tez możemy razem ? Chłopak nie zna kompletnie angielskiego , tylko ja umiem .
 7. Wiza B1/B2

  A duże jest prawdopodobieństwo , ze nas wezmą na taka szczegółowa kontrole do pokoju ?
 8. Wiza B1/B2

  Jeszcze jedno pytanie , oni mogą sprawdzać nasze rezerwacje w hotelach ?
 9. Wiza B1/B2

  Jednak zostaliśmy przy adresie hotelu , tak jak podawaliśmy na początku . To nasz pierwszy lot do stanów , bardzo się denerwujemy i dlatego wolimy jednak nie mieszać nic w tych adresach naszego pobytu .
 10. Wiza B1/B2

  Tak ma obywatelstwo amerykańskie .
 11. Wiza B1/B2

  Tak lecimy do tego samego miasta i w tym samym czasie co podawaliśmy w formularzu wizowym . Tylko chcemy zmienić miejsce gdzie się zatrzymamy . Czy lepiej powiedzieć , ze do hotelu ? Tylko , ze nie mamy rezerwacji . A lecimy już za 2 tygodnie .
 12. Witam , w lutym bieżącego roku dostaliśmy wraz z chłopkiem wizę turystyczna . We wniosku podawaliśmy , ze zatrzymany się w hotelu ( podaliśmy dokładne adres i nazwę ) . Teraz się trochę plany zmieniły i chcemy zatrzymać sie u naszej znajomej . Nie będzie z tym problemów ? Bo podczas kontroli na lotnisku w USA chcemy podać adres naszej znajomej a nie tego wcześniej wskazanego hotelu . Oni maja wgląd do całego naszego formularza wizowego ? Zmieniał ktoś tak dane ?
×