Skocz do zawartości

michalmall

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Zgadza się. Na Waryńskiego zrobisz RTG, krew i mocz (potrzebujesz komplet). A potem na Wilanów z wynikami. Na wyniki czekasz około 2-3h.
 2. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  1) Możesz mieć problem bez paszportu, zarówno w przychodni jak i u lekarza paszport jest konieczny. 2) Zrobisz wszystko w jeden dzień w Warszawie, najpierw przychodnia i RTG klatki + krew + mocz. Wyniki są gotowe za około 2h, następnie z tymi wynikami do lekarza. U lekarza w gabinecie dostaniesz brakujące szczepienia. Lekarz może sam dostarczyć wyniki do ambasady lub przekazać je Tobie - zapyta Cię co wolisz. 3) Lekarz zdecyduje jakich szczepień Ci brakuje, część tych które masz może być już nieważne. np krztusiec, tężec powinno się odświeżać co 10 lat. Ja przyjmowałem dwie, jedną na krztusiec, tężec, błonicę i drugą na świnkę, odrę, różyczkę
 3. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Ja robiłem badania w Warszawie i lekarz sam dostarczał wyniki do ambasady.
 4. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  ten marker to zapewne tester na fałszywki
 5. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  jakie dokumenty zostawiałeś z TNT?
 6. Loteria Wizowa DV 2019

  A ja myślę, że powinniście być bardziej wyrozumiali, szczególnie Ci, którzy jak widać napisali kilkaset postów. Zaczyna śmierdzieć hipokryzją jeśli widzę gdy ktoś pisze "ile można" w wątku, który sam krytykuje. Żenujące gdy brakuje chęci pomocy, natomiast chętnych do krytykowania człowieka nie brakuje. Słabe to. Chyba po to jest ten wątek i temat jak najbardziej mieści się w wątku. Po to jest to forum aby można było poruszyć temat bez obawy przed hejtem, a traktując ludzi w ten sposób zniechęcacie kolejnych do poruszania być może istotnych kwestii.
 7. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Wejdź przez tego linka, a numer wpisz bez zer https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
 8. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Myślę, że wśród tych pozostałych byli właśnie Ci, którzy olali sprawę po wylosowaniu lub po poznaniu kosztów związanych z otrzymaniem wizy i kosztów startu nowego życia. Losowanych jest zwykle dwa razy więcej ludzi niż dostępnych wiz.
 9. Loteria Wizowa DV 2019

  Ten numer możesz wprowadzić od 15 maja 2018 aby sprawdzić czy został wylosowany.
 10. case number

  tu znajdziesz dane z poprzednich lat https://loteria-wizowa.pl/case-number/
×