Skocz do zawartości

michalmall

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. michalmall

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Ja miałem tak samo. Bez zielonej karty nie mogłem załatwić SSN. Tylko, że mi karta przyszła po trzech tygodniach. Dopiero z GC i paszportem mogli przyjąć moją aplikację o nadanie SSN. Status GC możesz sprawdzić na stronie https://egov.uscis.gov/casestatus/mycasestatus.do
 2. Niekonieczne. Na podany adres powinna przyjść GC do 120 dni, oczywiście od daty przekroczenia granicy. Ja czekałem 2 tygodnie.
 3. michalmall

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Moim zdaniem większość osób nie kalkuluje jak będzie wyglądał wyjazd w momencie przystąpienia do loterii. I słusznie. Po co zaprzątać sobie głowę ile to kosztuje, jak trzeba zorganizować wyjazd jeśli szanse na wylosowanie są mniejsze niż 1%. Po wylosowaniu trzeba zejść na ziemie, oszacować szanse i "zrozumieć" koszty, potem decyzja. Jeśli wyjazd okazuje się zbyt wielkim wyzwaniem zaproszenie dostaje kolejny wylosowany. I tak nic się nie marnuje i 50tys. wiz jest wydanych.
 4. michalmall

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  I własnie dlatego losowanych jest dwa razy więcej niż dostępnych wiz :-) A losu raczej nikomu nie zabierają, a wręcz oddają go tym z późniejszymi numerami :-)
 5. michalmall

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Zgadza się. Na Waryńskiego zrobisz RTG, krew i mocz (potrzebujesz komplet). A potem na Wilanów z wynikami. Na wyniki czekasz około 2-3h.
 6. michalmall

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  1) Możesz mieć problem bez paszportu, zarówno w przychodni jak i u lekarza paszport jest konieczny. 2) Zrobisz wszystko w jeden dzień w Warszawie, najpierw przychodnia i RTG klatki + krew + mocz. Wyniki są gotowe za około 2h, następnie z tymi wynikami do lekarza. U lekarza w gabinecie dostaniesz brakujące szczepienia. Lekarz może sam dostarczyć wyniki do ambasady lub przekazać je Tobie - zapyta Cię co wolisz. 3) Lekarz zdecyduje jakich szczepień Ci brakuje, część tych które masz może być już nieważne. np krztusiec, tężec powinno się odświeżać co 10 lat. Ja przyjmowałem dwie, jedną na krztusiec, tężec, błonicę i drugą na świnkę, odrę, różyczkę
 7. michalmall

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Ja robiłem badania w Warszawie i lekarz sam dostarczał wyniki do ambasady.
 8. michalmall

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  ten marker to zapewne tester na fałszywki
 9. michalmall

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  jakie dokumenty zostawiałeś z TNT?
 10. michalmall

  Loteria Wizowa DV 2019

  A ja myślę, że powinniście być bardziej wyrozumiali, szczególnie Ci, którzy jak widać napisali kilkaset postów. Zaczyna śmierdzieć hipokryzją jeśli widzę gdy ktoś pisze "ile można" w wątku, który sam krytykuje. Żenujące gdy brakuje chęci pomocy, natomiast chętnych do krytykowania człowieka nie brakuje. Słabe to. Chyba po to jest ten wątek i temat jak najbardziej mieści się w wątku. Po to jest to forum aby można było poruszyć temat bez obawy przed hejtem, a traktując ludzi w ten sposób zniechęcacie kolejnych do poruszania być może istotnych kwestii.
 11. michalmall

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Wejdź przez tego linka, a numer wpisz bez zer https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
 12. michalmall

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Myślę, że wśród tych pozostałych byli właśnie Ci, którzy olali sprawę po wylosowaniu lub po poznaniu kosztów związanych z otrzymaniem wizy i kosztów startu nowego życia. Losowanych jest zwykle dwa razy więcej ludzi niż dostępnych wiz.
 13. michalmall

  Loteria Wizowa DV 2019

  Ten numer możesz wprowadzić od 15 maja 2018 aby sprawdzić czy został wylosowany.
 14. michalmall

  case number

  tu znajdziesz dane z poprzednich lat https://loteria-wizowa.pl/case-number/
×