Jump to content

renialaki

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Dzieci zadowolone ze szkoły. Bardziej im się podoba niż w Polsce. Wakacje spędziliśmy na Florydzie, szkoda że tylko 10 dni. Tak nam się podobało że już szukamy czegoś na lipiec2019. Krokus, co u Was?
 2. najprawdopodobniej wylatujemy w czerwcu. przynajmniej chcielibyśmy tak wylecieć. zobaczymy jak ze szkołami sprawy załatwimy.
 3. Wróciłam z Warszawy. Badania robiłam w Warszawie bo tam się nie tzreba rejestrować. Przyjeżdżam i robię (rtg , krew,mocz) wyniki za 3 godziny. Za 3 osoby (pow. 16 r.ż. )koszt 594PLN. Tydzień później wizyta u pana doktora.informację o przejściu ospy przez całą 5 udzieliłam przez tel i to wystarczyło. w przychodni u siebie wzięliśmy szczepionki-vłonica, tęzec i grypa. W Warszawie u lekarza mieliśmy szczepienie chyba przeciw pneumokoki -coś w tym stylu..cała 5. Maluchy miały pobraną krew (gruźlica)Woleliśmy tę wersję bo szybsza i nie trzeba przyjeżdżać ponownie do gabinetu.Droższa wersja ale co tam.badanie jednej osoby trwa ok pół godziny.Koszt 2 badań i 5 szczepień + te 300/os za wizytę2440pln. dzis ambasada. 1. podajemy paszporty i numer uid i zgłaszamy się do okienka po numerek. 2. mamy zarejestrowany numerek który za jakieś 20 się wyświetlił 3. Przy okienku podajemy wszystkie orginały dokumentów: akt urodzenie, ślubu...i pytania:-ile razy byliśmy w USA, jak długo, czy byliśmy w jakimś kraju dłużej niż rok, czy byliśmy w rosji. opłaty mieliśmy już zrobione jeszcze odciski palców mąż, ja i syn-18 latek. ponieważ moi rodzice nie mają wystarczających dochodów aby utzrymać 5 osobową rodzinę zaopatrzyliśmy się w ogromną ilość dokumentów finansowych(wyciągi z banków , księgi wieczyste itd).miło sie z pania rozmawiało. też ma synka 9 latka i tak nam sie miło gadało. pani na koniec powiedziała że badania dotarły i mamy poczekać już na rozmowę z konsulem. czekaliśmy ok 2 godzin. dzieciaki znudzone na maxa. podchodzimy do okienka. -pani jedzie do siostry? -nie. odpowiadam do siostry męża, -a pani brat gdzie mieszka? -w Gilbert , Arizona. -była pani w Rosji? -nie. klepie i klepie po tej klawiaturze....... -gratuluję,wiza została przyznana. uściskałabym ja gdyby nie ta szyba...
 4. ja mam 3 dzieci. 2 w podstawówce i 1 w liceum.
 5. mnie trafia pomalutku,ta ich opieszałość. a tam robota czeka.
 6. Krokus, to u Was dalej nic? tak jak u mnie...
 7. daj linka do biuletynu bo nie wiem gdzie szukać. dziękuję
 8. witam. jestem tu nowa więc zapytam. Jak długo czekaliście od momentu złożenia wszystkich dokumentów do NVC w USA do czasu badań lekarskich i wizyty w ambasadzie?
×
×
 • Create New...