Jump to content

renialaki

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Dzieci zadowolone ze szkoły. Bardziej im się podoba niż w Polsce. Wakacje spędziliśmy na Florydzie, szkoda że tylko 10 dni. Tak nam się podobało że już szukamy czegoś na lipiec2019. Krokus, co u Was?
 2. najprawdopodobniej wylatujemy w czerwcu. przynajmniej chcielibyśmy tak wylecieć. zobaczymy jak ze szkołami sprawy załatwimy.
 3. Wróciłam z Warszawy. Badania robiłam w Warszawie bo tam się nie tzreba rejestrować. Przyjeżdżam i robię (rtg , krew,mocz) wyniki za 3 godziny. Za 3 osoby (pow. 16 r.ż. )koszt 594PLN. Tydzień później wizyta u pana doktora.informację o przejściu ospy przez całą 5 udzieliłam przez tel i to wystarczyło. w przychodni u siebie wzięliśmy szczepionki-vłonica, tęzec i grypa. W Warszawie u lekarza mieliśmy szczepienie chyba przeciw pneumokoki -coś w tym stylu..cała 5. Maluchy miały pobraną krew (gruźlica)Woleliśmy tę wersję bo szybsza i nie trzeba przyjeżdżać ponownie do gabinetu.Droższa wersja ale
 4. ja mam 3 dzieci. 2 w podstawówce i 1 w liceum.
 5. mnie trafia pomalutku,ta ich opieszałość. a tam robota czeka.
 6. Krokus, to u Was dalej nic? tak jak u mnie...
 7. daj linka do biuletynu bo nie wiem gdzie szukać. dziękuję
 8. witam. jestem tu nowa więc zapytam. Jak długo czekaliście od momentu złożenia wszystkich dokumentów do NVC w USA do czasu badań lekarskich i wizyty w ambasadzie?
×
×
 • Create New...