Skocz do zawartości

renialaki

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. renialaki

  Finał sponsorowania

  Cześć. Dzieci zadowolone ze szkoły. Bardziej im się podoba niż w Polsce. Wakacje spędziliśmy na Florydzie, szkoda że tylko 10 dni. Tak nam się podobało że już szukamy czegoś na lipiec2019. Krokus, co u Was?
 2. renialaki

  Finał sponsorowania

  najprawdopodobniej wylatujemy w czerwcu. przynajmniej chcielibyśmy tak wylecieć. zobaczymy jak ze szkołami sprawy załatwimy.
 3. renialaki

  Finał sponsorowania

  Wróciłam z Warszawy. Badania robiłam w Warszawie bo tam się nie tzreba rejestrować. Przyjeżdżam i robię (rtg , krew,mocz) wyniki za 3 godziny. Za 3 osoby (pow. 16 r.ż. )koszt 594PLN. Tydzień później wizyta u pana doktora.informację o przejściu ospy przez całą 5 udzieliłam przez tel i to wystarczyło. w przychodni u siebie wzięliśmy szczepionki-vłonica, tęzec i grypa. W Warszawie u lekarza mieliśmy szczepienie chyba przeciw pneumokoki -coś w tym stylu..cała 5. Maluchy miały pobraną krew (gruźlica)Woleliśmy tę wersję bo szybsza i nie trzeba przyjeżdżać ponownie do gabinetu.Droższa wersja ale co tam.badanie jednej osoby trwa ok pół godziny.Koszt 2 badań i 5 szczepień + te 300/os za wizytę2440pln. dzis ambasada. 1. podajemy paszporty i numer uid i zgłaszamy się do okienka po numerek. 2. mamy zarejestrowany numerek który za jakieś 20 się wyświetlił 3. Przy okienku podajemy wszystkie orginały dokumentów: akt urodzenie, ślubu...i pytania:-ile razy byliśmy w USA, jak długo, czy byliśmy w jakimś kraju dłużej niż rok, czy byliśmy w rosji. opłaty mieliśmy już zrobione jeszcze odciski palców mąż, ja i syn-18 latek. ponieważ moi rodzice nie mają wystarczających dochodów aby utzrymać 5 osobową rodzinę zaopatrzyliśmy się w ogromną ilość dokumentów finansowych(wyciągi z banków , księgi wieczyste itd).miło sie z pania rozmawiało. też ma synka 9 latka i tak nam sie miło gadało. pani na koniec powiedziała że badania dotarły i mamy poczekać już na rozmowę z konsulem. czekaliśmy ok 2 godzin. dzieciaki znudzone na maxa. podchodzimy do okienka. -pani jedzie do siostry? -nie. odpowiadam do siostry męża, -a pani brat gdzie mieszka? -w Gilbert , Arizona. -była pani w Rosji? -nie. klepie i klepie po tej klawiaturze....... -gratuluję,wiza została przyznana. uściskałabym ja gdyby nie ta szyba...
 4. renialaki

  Finał sponsorowania

  cisza niestety. A co u Was?
 5. renialaki

  Finał sponsorowania

  ja mam 3 dzieci. 2 w podstawówce i 1 w liceum.
 6. renialaki

  Finał sponsorowania

  mnie trafia pomalutku,ta ich opieszałość. a tam robota czeka.
 7. renialaki

  Finał sponsorowania

  Krokus, to u Was dalej nic? tak jak u mnie...
 8. renialaki

  Finał sponsorowania

  dziękuję bardzo
 9. renialaki

  Finał sponsorowania

  daj linka do biuletynu bo nie wiem gdzie szukać. dziękuję
 10. witam. jestem tu nowa więc zapytam. Jak długo czekaliście od momentu złożenia wszystkich dokumentów do NVC w USA do czasu badań lekarskich i wizyty w ambasadzie?
×