Jump to content

MIAMI33

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Niemcy

Recent Profile Visitors

179 profile views
 1. No pewnie w Polsce nawet znajdziesz takie miejsca gdzie lepiej po zmroku nie chodzić.Ale ja porównuje skale kraju jakim są stany i jakim niemcy,na prawdę nie ma co porównywać bo to powierzchnia max jak jeden stan,a to jest pełnoprawny kraj którym jak by mieszkało 1/3 ameryki i pokazuje jakie tu jest duże prawdopodobieństwo,że coś Ci się w nocy stanie,niż w takiej dużej ameryce.
 2. Nie ma? W każdym dużym mieście wieczorem nie możesz czuć się bezpiecznie.Jadąc tylko za granicę do Polski jedź do poznania,wrocławia czy gdziekolwiek przy granicy.Możesz bawić się całą noc bez zagrożenia jakiegokolwiek. Co tu porównywać stany gdzie teksas jest większy od rejonu co pokazałem,gdzie mieszka 300 milionów ludzi w dużych odległościach od siebie i nie każde miejsce w stanach lub większe miasto jest tak niebezpieczne.W niemczech każde większe miasto w nocy jest bardzo niebezpieczne.
 3. Ty opisujesz jedno miasto,to ja Ci na to że w chiraqu w chicago pewnie jeszcze bardziej mógłbym się bać,ale wtedy tu jest mowa o dzielnicach/miastach.Nie powierzchni całego kraju. // edit literówka
 4. W niemczech,dużym mieście jak wyjdziesz wieczorem na pewnoe zostaniesz zaczepiony przez osoby arabskiego pochodzenia,i jak się skończy na zaczepieniu to masz szczęście.
 5. Bo to jest bardzo negatytwna strona zycia w niemczech i ludzie nawet uciekają z kraju,właśnie z tego powodu.Ja się ich nie boje mi osobiście jeszcze nic nie zagrażało,mieszkam w małej miejscowości pewnie tylko dlatego. //edit literówka
 6. Ja nie boje się różnorodności już to powtarzałem kilkuktronie.Mówię o tym co sie dzieje na terenie praktycznie CAŁYCH NIEMIEC.W USA chyba każde miasto nie jest straszne aby wyjść wieczorem na spacer? Trzymaj mape przestępstw popełnionych przez imigrantów w ostatnim czasie. Jeszcze wliczona jest w to szwajcaria i austria. A tutaj odnośnik do całego sprawozdania: http://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/mapa-przestepstw-popelnianych-przez-imigrantow-1882.html //edit I każde przestępstwo jest aktualizowane i dodawane,każdy kolor odpowiada za stopień danego przestępstwa. I na prawdę Tu macie około 100 milionów osób(same niemcy mają ponad 80 milionów obywateli legalnych).To są male liczby na tak małej powierzchni? Powierzchnia teksasu,a co tu sie dzieje..
 7. Mówiłem o wschodniej granicy niemiec,gdzie ich jest tam najmniej.Zachód,centrum i południe jest opanowane przez nich.
 8. Kazdy na prawde ma swój pogląd na świat i nie wiem w czym ty widzisz problem.
 9. Nie tylko jak ja się odnoszę o praw które panują w pewnych stanach(których dokładnie nie wymieniłem)i od razu nakakują na mnie,że tak nie jest i mogę sobie wybić to z głowy,bo tak nie jest,bo tak nie jest.A jednak patrząc chociażbym na posiadanie broni itd. to tak jest..Ja wrzuciłem kilka plusów WSZYSTKICH stanów w jeden post i burza ogromna,że ja gówno wiem,a w internecie piszą bzdury.Ja się dzięki wiedzy z internetu nauczyłem poruszać po giełdzie i na niej zarabiać i dzięki temu mogę rzucić pracę i wiem,że na pewno byłbym wstanie się z tego utrzymać.. To z całym szacunkiem Roelka ale chyba nie mieszkasz w żadnym dużym mieście,ani w jego zasięgu.Chyba,że na prawdę gdzieś na wschodzie gdzie imigrantów jest bardzo,ale to bardzo mało.
 10. A ty masz pojęcie o całym życiu w każdym stanie?
 11. No to nie da mi ubezpieczenia w czym masz problem? Ty się boisz o mnie,że ja nie będe miał ubezpieczenia? Zejdz na ziemie. Już szukam odnisniku,wiem,że miałem gdzieś zapisane.Arizona albo teksas można tam stawiać małe budowle,wiatraki itd. bez pozwolenia,a tylko chyba informując swoje najbliższe urzędy.Jak znajdę to wstawie w jakiś post.
 12. Dostaje tutaj odpowiedzi o kontkretne miejsca,nie odnosząc się do całych stanów,a całe stany są przeróżne pod względem przepisów.W jednym stanie wolno to,w drugim tego katygorycznie nie wolno. itd. itd. Nikt nie odnosi sie do całych stanów. I dzięki,jeszcze trochę i będę działał w tą stronę.
 13. Ja z jakiej strzelałem? Jest tego cała lista wypisywać w sumie tez mi sie nie chce,a biore czynny udział w 3gunie i dynamice centralny zapłon.I jak widziałem twój post o posiadaczach broni to ty nie masz kompletnie pojęcia jak to wygląda tylko jakieś tam swoje ubzdurane przekonania w głowie.
 14. Nie chodzi mi o całkowitą wolność w każdym aspekcie bo nie ma takiego kraju. Ale w USA jest większa wolność i swoboda obywatelska,jest dużo lepszych rozwiązań niż w miejscach gdzie mieszkam i to mnie skłania do skierowania się do tego pięknego kraju,i sama liczba stanów jest tak duża,wszystkich praw,że mamy tutaj cały wachlarz,od prawa do jazdy bez pasów do surowego karania lub przymykania oka.To mi się najbardziej podoba w tym kraju,i same położenie,warunki klimatyczne itd. itd. Zdaje sobie z tego sprawę,ale są również prawa dużo bardziej sprzyjające niż w Polsce czy Niemczech już wspominałem o prawie do obrony osobistej która w europejskich krajach nie istnieje.W USA jest to respektowane w wielu stanach,w wielu równiez można posiadać broń bez większych zastrzeżeń prawnych itd.Prawo własności już mówiłem o ropie na swoim terenie,i nie tylko to.Są stany w których nie musisz się prosić o pozwolenie na budowle jaką kolwiek,nie musisz się prosić o postawienie wiatraku który będzie generował Ci prąd.A wiesz jak to jest u nas? Masz panele słoneczne,prąd z nich leci do elektrowni,a elektrownia ODSPRZEDAJE Ci go po tańszej cenie,prąd który generowany jest na twojej działce musisz kupić.
 15. Ty dalej nie rozumiesz haha.Na prawdę o te szczepionki mi nie chodzi,to tylko byl jeden z przykładów i dla mnie zrobienie ich to najmniejszy problem,a nawet jestem za nimi.Bardziej chodziło mi o te przymusy którą są narzucane przez kraj opiekuńczy,ale tobie i tak tego nie przetłumaczę. Ja opieram swoją widze o to co przeczytam i dowiem się z internetu,z ludzi którzy vlogują na miejscu itd. itd. Źródeł jest od zatrzęsienia. Idąc twoim tokiem rozumowania nie wypowiadaj się o broni bo widziałem po twoim poście,że ty kompletnie nie masz o tym pojęcia. A jak Ci się nie podoba moja liczba postów to wypad,to jest forum i będe pisał co chce,a jak Ci się nie podoba to tego nie czytaj.
×
×
 • Create New...