Skocz do zawartości

Celin

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Legionowo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Może głupie pytanie, ale czy ja i żona możemy oddzielnie startować i podawać siebie na wzajem jako małżonka? Wolę zapytać niż być zdyskwalifikowanym z powodu podwójnego wejścia do loterii.
 2. Kontynuując temat leków. Czy musi to być recepta albo zaświadczenie od lekarza, czy też może być na przykład wypis ze szpitala z zaleceniami jaki leki brać?
 3. Dziękuję, nie jest mało przy 5 osobach, więc trzeba już zbierać W razie braku zgody konsula, pewnie koło 15k przepadnie boli. Co do tłumaczeń, z tego co udało mi się przeczytać na forum (choć jeszcze wiele pozostało do przestudiowania), to tłumaczyć trzeba jedynie wyroki sądowe, a to mnie nie dotyczy. Ubezpieczanie? Możesz proszę rozwinąć o co dokładnie chodzi? Nigdzie nie natrafiłem na opis, że przed wyjazdem jest ubezpieczenie. Znaczy rozumiem, że jak jadę np. na jakieś wakacje za granicę, to sobie wykupuję, ale tutaj celem jest osiedlenie się i ubezpieczenie to raczej na miejscu.
 4. Cześć. To mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wybaczenie jeśli coś palnę nie tak. Ponieważ jest to jak widzę temat o różnych opłatach, nie chcę zakładać nowego wątku i zaśmiecać forum. Moje pytania dotyczy całości kosztów administracyjnych do wydania GC. 1. Z tego co udało mi się dotychczas wyszukać, to pierwszy koszt to opłata imigracyjna w konsulacie 330 $. Wcześniej oczywiście badania, zaświadczenie o niekaralności. Czy opłata 330 w przypadku rodziny 5 osobowej (ja, żona, dzieci w wieku 2, 3.5 i 4.5 lat) powinna być pomnożona przez pięć czy przez 2 (dwie dorosłe osoby)? Płatność w $ czy w PLN? 2.Opłata za GC. Po przyznaniu przez konsula wizy, trzeba opłacić GC. Jaki to jest koszt, czy za każdą osobę w tym za każde dziecko z osobna Czy można płacić w PLN czy w $? 3. Jakie są jeszcze inne dodatkowe opłaty?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...