Jump to content

Felek07

Użytkownik
  • Content Count

    25
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Hej Przebiega wspaniale! Pojechałem i jestem zadowolony. Udawało mi się załapać na roadtripa po zachodnim wybrzeżu z dwiema dziewczynami z Polski (trasa Vegas-Kanion-Bryce-Zion-Dolina Śmierci-Sekwoje-Yosemite-San Francisco). 3 dni temu pociągiem przejechałem całe stany (z SF do Chicago) Widziałem taką - można powiedzieć, Amerykę w pigułce i piękne widoki (Sierra Nevada, Góry Skaliste). Od tego momentu podróżuję sam. Dziś przyleciałem z Chicago do NY. Za 3 dni jeszcze Waszyngton i w pn powrót do Polski. Nie żałuję - jest super! Wielkie dzięki za cenne porady, bo bardzo się przydały.
  2. Witam serdecznie. Jest ktoś teraz w NY i miałby ochotę się spotkać na kawę/herbatę/wspólne zwiedzanie? Jestem w NY od dzisiaj i miał być ze mną kolega, ale niestety zachorował i zostałem sam. Będę tu 3 dni. Jeśli ktoś ma czas i ochotę pobyć ze mną chwile to będzie mi bardzo miło Dajcie znać!
  3. Wraz ze znajomym lecimy 13.10 z Warszawy do San Francisco (przez Frankfurt). Powrót z NY 30.10. Ktoś z was będzie leciał z nami?:)
×
×
  • Create New...