Jump to content

Jepetto

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oczywiście rozumiem, że może nie dać ale zawsze warto to zrobić uważam. Ale przecież anulacja wizy dotyczyłaby wizy amerykańskiej a nie Kanadyjskiej dlaczego więc nie mogłaby wrócić do Kanady?
 2. Rozumiem. W takim razie jeszcze dwa pytania: 1. Jeżeli przyleciałaby do USA samolotem z Polski i nie została by wpuszczona ze względu np. na poprzednie przsiedzenie wizy to z tego co wyczytałem musi przejść przez dosyć przykry i uciążliwy proces powrotu do Polski samolotem natomiast gdyby wjeżdżała przez Kanadę drogą lądową i dostała odmowę to po prostu wraca do Kanady? 2. Do Kanady wyjechała by po nią moja mama Amerykanka i razem starałyby się wjechać do USA. Czy zaproszenie od mojej mamy mówiące, że się u niej zatrzymuje i moja mama płaci za cały pobyt bardzo by pomogło? Do tego osobiście by to potwierdziła na granicy. Jak takie zaproszenie dokładnie powinno wyglądać?
 3. Nie okłamała. Dostała nową wizę turystyczną zgodnie z przepisami w ambasadzie i teraz chce ponownie polecieć do stanów. Ponawiam więc pytanie: Jest tu może ktoś kto przesiedział wizę, wrócił do PL, dostał nową a następnie na nowej wleciał ponownie?
 4. Jest tu może ktoś kto przesiedział wizę a następnie na nowej wleciał ponownie?
 5. Nowy temat dla jasności zacytuję stary: "Znajoma dostała wizę turystyczną B2 na 10 lat. W tamtym roku w październiku/listopadzie wleciała na niej dostając pół roku pobytu. Ok. Marca/kwietnia przekroczyla pobyt i wyleciala w sierpniu do Polski czyli przesiedziala ok. 4 msc. Czy jest szansa, że dostanie jeszczse wizę? Jak wygląda dzisiaj sytuacja prawna. Ktoś wspomniał o przekroczeniu do 180 dni?" No więc udało jej się uzyskać nową wizę turystyczną B2 w Polsce. Teraz kilka pytań: 1. Czy gdy teraz będzie leciała do stanów może być problem na granicy tzn. z jej wpuszczeniem? 2. W tamtym roku wjeżdżałem z nią w nocy przez Kanadę i nie ukrywam, że wszystko poszło jak spłatka, nikt o nic nie pytał i odrazu wbito pobyt na pół roku. Pamiętam, że w przeszłości wlatując bezpośrednio do stanów samolotem zawsze były wywiady, pytania itd. Czy warto więc wjeżdżać przez Kanadę czy nie ma to znaczenia i to tylko moje odczucia? 3. Przed tym jak opuszczała stany w tym sierpniu po przekroczeniu pobytu napisała pewne zapytanie do ambasady czy jak przesiedzi wizę będzie mogła jeszcze wrócić do stanów i dostała odpowiedź, że tak. List ten od niej wezmę i tu wkleję jak tylko go otrzymam. Pytanie natomiast czy warto aby miała ten list na granicy jakby pytali dlaczego przesiedziała kiedyś pobyt? 4. Czy ewentualnie powinna mieć jakąś historię dla panów na granicy dlaczego w przeszłości przesiedziała pobyt?
 6. Znajoma dostała wizę turystyczną B2 na 10 lat. W tamtym roku w październiku/listopadzie wleciała na niej dostając pół roku pobytu. Ok. Marca/kwietnia przekroczyla pobyt i wyleciala w sierpniu do Polski czyli przesiedziala ok. 4 msc. Czy jest szansa, że dostanie jeszczse wizę? Jak wygląda dzisiaj sytuacja prawna. Ktoś wspomniał o przekroczeniu do 180 dni?
 7. Witam Może mi ktoś powiedzieć jaka była maksymalna ilość prób po których dostał ktoś wizę turystyczną B2? Moja dziewczyna ubiegała się już 3 razy i dostała odmowę aczkolwiek przewijały się tu komentarze, że po kilku się udało. Jak myślicie do ile razy warto próbować? To było w tym roku.
 8. W jaki sposób jeżeli jestem na wizie turystycznej?
 9. Tu jest o tworzeniu biznesu nie o jego rejestracji. Biznes stworzony mam. Potrzebuje go zarejestrowac. Bylem wlasnie w secretery of state i county court. W Michigan wymagaja dokumentu ze zdjęciem i adresem do zarejestrowania. Domyslam sie ze polskiego dowodu ani prawka mi nie przerobia. Adres mam. Jaki dokument jestem w stanie wyrobic tutaj?
×
×
 • Create New...