Jump to content

domlos

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Racja, tak chyba byłoby łatwiej, bo im więcej czytam o możliwościach dostania się do pracy w USA tym bardziej wydaje mi się to niemożliwe.
  2. Na szczęście mają też siedzibę w Europie, ale Kalifornia wydawała się bardziej kusząca:) W każdym razie będę próbować, Dzięki za odpowiedź.
  3. Biorąc pod uwagę fakt, że rekrutacja na to stanowisko jest otwarta przez miesiąc to chyba rzeczywiście nie ma szansy, tak szybko obywatelstwa nie zdobędę zastanawia mnie tylko jedno. Jeśli firma od początku dyskwalifikuje kandydatów, którzy w momencie aplikacji nie mają pozwolenia na pracę, to pewnie nie można liczyć z ich strony na jakąkolwiek pomoc w zdobyciu takiego pozwolenia? Jak myślisz?
  4. Witam, Pracuję obecnie jako projektant ubioru w Polsce, co jakiś czas przeglądam nowe oferty pracy w interesujących mnie firmach. Ostatnio trafiłam na ofertę pracy w Los Angeles. Jednym z pierwszych pytań, które pojawiły się w formularzu aplikacyjnym to "do you have legal authorization to work in the United States without the need of company sponsorship, at any time?" Po zaznaczeniu negatywnej odpowiedzi od razu pojawił się komunikat, że nie spełniam podstawowych wymogów by wziąć udział w procesie rekrutacji. Czy myślicie, że w takim wypadku jest jakakolwiek szansa na zatrudnienie w tej firmie? Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam
×
×
  • Create New...