Skocz do zawartości

Kuba Tymecki

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Głogów Polska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Rozumiem, a mogę prosić o wyjaśnienie co oznacza "Admit Until Data"?
 2. Witam! 7 maja wraz z rodziną przylecieliśmy na wakacje do Bostonu, przebywaliśmy tam od 7 do 22 maja, zgodnie z tym co mówiliśmy w konsulacie. Urzędnik wbił szybko wizę był bardzo miły, nie powiedział na ile, a napis jest nieczytelny, dzisiaj sprawdziłem nasz zapis z granicy, czy wyżej wymienione sformułowanie określa nasz limit pobytu? Nieźle się przestraszyłem.
 3. 07 maja Warszawa-Amsterdam-Boston (KLM,DELTA)
 4. Już zapłaciłem przelewem. Posiadam Vise electron mbank oraz MasterCard Debit Orange Finanse, obie nie działają, rachunki maja pokrycie.
 5. Dobra to już załatwione. Teraz wyskakuje taki błąd podczas płacenia karta. Transaction could not be processed
 6. Czy ukończył Pan/Pani 80 lat (decyduje data urodzin) i nie otrzymał Pan/Pani odmowy wydania wizy ubiegając się o nią ostatnim razem, lub ubiega się Pan/Pani o wizę po raz pierwszy? lubCzy osoba ubiegająca się o wizę jest dzieckiem, które nie ukończyło 14 lat i które nie otrzymało odmowy wydania wizy ubiegając się o nią ostatnim razem, lub ubiega się o wizę po raz pierwszy?Prosimy dokładnie sprawdzić wymagania dotyczące dzieci poniżej 14 roku życia tutaj. Niepełne lub niedokładne wypełnienie podania może spowodować, że konieczne będzie spotkanie z konsulemUWAGA: Jeżeli warunki dla korzystania z procedury Drop Box (ubieganie się o wizę bez wymogu przeprowadzenia rozmowy) nie są w Państwa przypadku spełnione, a będą Państwo podróżować z dziećmi, które nie ukończyły 14 lat i mogłyby z niej skorzystać, należy stworzyć osobne profile w naszym systemie i umówić każdą osobę indywidualnie (także dzieci) na rozmowę z konsulem. Nie można składać podania wizowego za pośrednictwem procedury Drop Box. Podania dzieci zostaną rozpatrzone wraz z podaniami rodziców, gdy rodzice będą ubiegać się o wizę. Dzieci poniżej 14 roku życia nie muszą towarzyszyć im podczas spotkania, należy jedynie przywieźć wszystkie potrzebne dokumenty. Wyskoczyło coś takiego, dziecko będzie podczas rozmowy z konsulem, co w takiej sytuacji? Mamy wybrać; TAK lub NIE
 7. jak dodać wiecej osób? Musza miec własne profile? (DS-160 mamy wykonane)
 8. Jedziemy z rodziną wypełniamy DS-160, da się dołączyć tylko jedno zdjęcie, co teraz?
 9. jak wygląda sytuacja jak spóźnimy się na lot, warto wspomnieć ze dwie linie są w tym samym sojuszu.
 10. A podczas tej rozmowy wbijają coś do paszportu?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...