Jump to content

kyle666

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bo nawet jeśli będzie kolejna loteria w przyszłym roku, to raczej nie wezmę w niej udziału... po prostu jestem już chyba za stary na emigracje do USA
 2. To jest piąte i najprawdopodobniej, moje ostatnie losowanie. Powodzenia wszystkim.
 3. Próbowałem dwa razy i tym razem też jakoś specjalnie nie liczę na to, że zostanę wylosowany, ale głupio było nie wsiąść udziału skoro najprawdopodobniej jest to ostatnia edycja loterii. Oby zastąpili ją czymś bardziej sensownym... np. opartym o umiejętności.
 4. A jednak dostałem odpowiedź z ambasady, tylko jakimś cudem trafiła ona do spamu...
 5. No naprawdę "trzeba się postarać" żeby tak napisać system aby nie dało się później tego skorygować na poziomie bazy danych. IMO padł im serwer bazodanowy i albo stracili część albo wszystkie wnioski
 6. to prawda. Niemniej jednak w US oba traktowane są jako "Doctor's degree"
 7. Odpowiedź z konsulatu (ambasada nie raczyła odpowiedzieć na maila): Wydaje mi się jedna, że "Doctorate" jest najbliższy prawdy. Za Wikipedią (https://en.wikipedia.org/wiki/Doctorate#Professional_doctorate )
 8. Zgadza się. To prawda. Zastanawiam się tylko czy w przypadku wylosowania, wniosek nie zostanie później odrzucony ze względu na nieprawdziwość danych (tj. "zaniżenie" poziomu wykształcenia) BTW. od kilku dni próbuję się dodzwonić do Ambasady USA aby o to zapytać ale ciągle numer jest zajęty... Może spróbuję emailem.
 9. Szybkie pytanie: lekarz (z ukończoną specjalizacją) jaki poziom edukacji powinien wpisać? Wydaje mi się, że raczej nie Master’s degree. Wg. informacji na tej stronie https://loteria-wizowa.pl/jakie-wybrac-wyksztalcenie-wypelniajac-formularz-loteryjny/ to powinno być coś w stylu doktoratu, czyli Some doctoral-level courses czy Doctorate? Dziękuje za pomoc.
×
×
 • Create New...