Skocz do zawartości

kyle666

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kyle666

  Loteria Wizowa DV 2019

  Próbowałem dwa razy i tym razem też jakoś specjalnie nie liczę na to, że zostanę wylosowany, ale głupio było nie wsiąść udziału skoro najprawdopodobniej jest to ostatnia edycja loterii. Oby zastąpili ją czymś bardziej sensownym... np. opartym o umiejętności.
 2. kyle666

  Loteria Wizowa DV 2019

  a faktycznie nie umożliwiał?
 3. A jednak dostałem odpowiedź z ambasady, tylko jakimś cudem trafiła ona do spamu...
 4. kyle666

  Loteria Wizowa DV 2019

  No naprawdę "trzeba się postarać" żeby tak napisać system aby nie dało się później tego skorygować na poziomie bazy danych. IMO padł im serwer bazodanowy i albo stracili część albo wszystkie wnioski
 5. to prawda. Niemniej jednak w US oba traktowane są jako "Doctor's degree"
 6. Odpowiedź z konsulatu (ambasada nie raczyła odpowiedzieć na maila): Wydaje mi się jedna, że "Doctorate" jest najbliższy prawdy. Za Wikipedią (https://en.wikipedia.org/wiki/Doctorate#Professional_doctorate )
 7. Zgadza się. To prawda. Zastanawiam się tylko czy w przypadku wylosowania, wniosek nie zostanie później odrzucony ze względu na nieprawdziwość danych (tj. "zaniżenie" poziomu wykształcenia) BTW. od kilku dni próbuję się dodzwonić do Ambasady USA aby o to zapytać ale ciągle numer jest zajęty... Może spróbuję emailem.
 8. Szybkie pytanie: lekarz (z ukończoną specjalizacją) jaki poziom edukacji powinien wpisać? Wydaje mi się, że raczej nie Master’s degree. Wg. informacji na tej stronie https://loteria-wizowa.pl/jakie-wybrac-wyksztalcenie-wypelniajac-formularz-loteryjny/ to powinno być coś w stylu doktoratu, czyli Some doctoral-level courses czy Doctorate? Dziękuje za pomoc.
×