Skocz do zawartości

lukasz s

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  śląskie
 1. Loteria Wizowa DV 2019

  A ja się od wczoraj zastanawiam czy wnioski wysłane przed konserwacją, po konserwacji przypadkiem nie "wyparują" Wydaje mi się, że takie rzeczy jak konserwacja powinni robić przed rozpoczęciem loterii a nie w jej trakcie. No ale ja się nie znam, więc być może się mylę.
 2. Loteria Wizowa DV 2019

  U mnie na androidzie (firefox) formularz działa. U żony (chrom) już nie za bardzo... Po prostu spróbuj.
 3. Loteria Wizowa DV 2019

  Ja 3.X zostałem trochę dłużej w pracy i o 18:03 wszedłem na stronę loterii, żeby zobaczyć jak to wygląda (to nasza pierwsza próba z DV, więc byłem ciekawy) i z lekkim zdziwieniem stwierdziłem, że wszystko pięknie śmiga. Około 22-giej usiadłem w domu do komputera i znów wszystko pięknie działało. Po wypełnieniu formularza strona z CN pojawiła się dosłownie po sekundzie. W połowie października będziemy jeszcze wysyłać zgłoszenie na żonę i zobaczymy czy w dalszym ciągu wszystko będzie pięknie działało.
 4. Loteria Wizowa DV 2019

  Spokój jest bo na razie chyba nie ma o co pytać. Sam formularz zgłoszenia jest prosty jak budowa cepa, a sam temat był pewnie wałkowany już wielokrotnie. Podejrzewam, że większy ruch w temacie zrobi się po 1 maja, jak wylosowani szczęśliwcy zaczną się brać za wypełnianie DS-260, a ci którym szczęście nie dopisało, będą topić smutki na forum ps. pozdrawiam "sąsiada" z Podbeskidzia
 5. Loteria Wizowa DV 2019

  Z kilkutygodniowym czy kilkumiesięcznym dzieckiem chyba nie ma problemu, wystarczy jak napisał kolega powyżej położyć dziecko na przewijaku, wyczekać na odpowiedni moment i pstryk. Ja kilkanaście dni temu miałem niezłą jazdę z 2,5 letnią córką. Pozując do zdjęcia robiła wszystko tylko nie to co trzeba (tzn. patrzenie w obiektyw i zachowanie "neutralnej miny"). Właściwą fotkę (mam nadzieję, bo jakby się uprzeć to można się dopatrzyć delikatnego grymasu) udało mi się zrobić dopiero trzeciego dnia prób... Przy okazji pierwszego postu chciałbym wszystkich serdecznie powitać!
×