Skocz do zawartości

BartekLawrence

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0
 1. Rozumiem to w takim razie jednak wyślemy zaraz po ślubie z nowym stanem cywilnym oraz narzeczona z nazwiskiem bez zbędnych ceregieli. Strona do następnej soboty powinna już funkcjonować Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi i powodzenia!
 2. A numer dowodu osobistego i stan cywilny się wpisuje przy rejestracji w loterii?
 3. Aha rozumiem Nie wiem co trzeba podać przy składaniu wniosku dlatego pytam bo jak np numer dowodu osobistego to on się zmienia przy wydaniu nowego a na nowy czekać będzie z 2 tygodnie także wyślemy wnioski chyba teraz a potem jak wylosują któreś z nas to zmienimy dane.
 4. Loteria Wizowa DV 2019

  a potem jak ludzie złożą drugi raz to stare nagle się pojawią, system wykryje 2x i dyskwalifikacja
 5. Witam, Za tydzień wraz z narzeczoną bierzemy ślub a co za tym idzie ona zmienia nazwisko na moje i obojgu nam zmieni się stan cywilny a z tego co wychodzi powinno się złożyć wniosek jak najszybciej i nie czekać do ostatniego tygodnia z resztą narzeczona i tak czekałaby na nowy dowód z 2 tygodnie. Pytanie co teraz zrobić? Według informacji które znalazłem w instrukcji ze strony ambasady należy wpisać dane aktualne na dzień składania wniosku czyli wychodzi na to, że powinniśmy się zarejestrować tak jak teraz z tymi dowodami które mamy i przy ewentualnym wylosowaniu któregoś poinformować o ambasadę o zmianie danych? Dzwoniłem do ambasady w tej sprawie ale pani powiedziała, że wie o co chodzi ale nie może odpowiedzieć póki nie założymy profilu na stronie ambasady i nie podamy jej nr.
 6. Loteria Wizowa DV 2019

  U mnie to samo, ciągle konserwacja... teraz nagle robią konserwację serwerów jak ludzie wnioski składają?.... może to przez to, że dużo osób?
×