Skocz do zawartości

QuestKK

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-7

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. QuestKK

  Loteria Wizowa DV 2019

  tak ale nie byłem pewny czy też dobrze się zrozumieliśmy... i tyle
 2. QuestKK

  Loteria Wizowa DV 2019

  Jezu jacy wy jesteście elokwentni wszyscy zaraz pewnie zaleje mnie fala hejtu ale chciałbym przypomnieć że przeprosiłem za słoje słowa zainteresowanego a zareagowałem dlatego tak bo każdy zamiast odpowiedzieć to odsyła gdzieś jak by bardziej go bolało po prostu napisać odpowiedź. Śmieszne... Szkoda że tak traktujecie ludzi ale widać tak jest już w stylu Polaków że muszą drwić i się kłócić. Pozdrawiam i dziękuję Xarthisius za pomoc bo jedyny mimo wymiany zdań był łaskaw odpowiedzieć
 3. QuestKK

  Loteria Wizowa DV 2019

  a to przepraszam racja to wyjaśnia moje pytanie potrafię się przyznać do błędu.
 4. QuestKK

  Loteria Wizowa DV 2019

  kolego inteligentny przestań obrażać i pierd.... bzdury pryszczu, nigdzie nie było odpowiedzi na to pytanie a w instrukcji odpowiedzi więc sam się ośmieszasz cieniasie. Następny frustrat i pieniacz z nad klawiaturki.
 5. QuestKK

  Loteria Wizowa DV 2019

  Wiem ale zastanawiam się nad tym że gdy zgłaszam siebie wraz z rodziną to moją żona zgłaszając siebie wraz z rodziną także podaje te same zdjęcia i dane. Czy to się nie liczy jako dublowanie zgłoszenia czy też podanych informacji? Dot: "czy mi się wydaje czy też teraz trzeba podać przy DV całą rodzinę wraz zdjęciami, czyli jeśli ja się zgłaszam podaje żonę i dziecko a jak moja żona się zgłasza to podaje mnie i dziecko oczywiście wraz z dziećmi?"
 6. QuestKK

  Loteria Wizowa DV 2019

  czy mi się wydaje czy też teraz trzeba podać przy DV całą rodzinę wraz zdjęciami, czyli jeśli ja się zgłaszam podaje żonę i dziecko a jak moja żona się zgłasza to podaje mnie i dziecko oczywiście wraz z dziećmi?
×