Jump to content

luksokol

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy przedłużał już ktokolwiek z was 2-letnią zieloną kartę online?
 2. Cześć wszystkim! Czy ktoś się orientuje na jakiej zasadzie jest przyznawane prawo jazdy? (oczywiście po zdaniu wszystkich egzaminów ;)). Chodzi mi głównie o czas przez jaki są one ważne. Obiło mi się o uszy, że ktoś kiedyś dostał prawo jazdy na 10 lat. Przypuśćmy, że ważność mojej zielonej karty wynosi 2 lata, to czy w takim wypadku ważność prawa jazdy również będzie wynosiła również 2 lata? Pozdrawiam
 3. Co jeżeli pobierzemy się w stanach i zechcemy zalegalizować mój status? Czy będę już skreślony na starcie?
 4. Dzięki za szybką odpowiedź. W zeszłym tygodniu zadzwoniłem do prawniczki i powiedziała mi, że nie muszę wracać do kraju i mogę wszystko tutaj zrobić bez zbędnego latania. Wiem, że oni chcą tylko wyłudzić pieniądze a jak przyjdzie do ostatniego interview i coś pójdzie nie tak, to oni ręce umywają. Szkoda tylko, że tak mydlą oczy ludziom, którzy potem mogą dostać dożywotniego bana na wjazd.
 5. Hej! Od dwóch tygodni jestem w stanach na wizie turystycznej. Pięć miesięcy temu złożyliśmy wniosek o wizę narzeczeńską. Moje dziewczyna jest Amerykanką, z którą znamy się od około dwóch lat. Dzisiaj dostaliśmy list z I-797 mówiący, że nasza petycja została zatwierdzona. Czy muszę wracać do Polski na badania i interview czy jest szansa, aby dokończyć tę wizę tutaj?
×
×
 • Create New...