Jump to content

dmnx

Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. @mcpear Jako informatyka miałem na myśli programistę(na tą chwilę skrobie co nieco w Pythonie i chce to kontynuować) To dalej bardzo rozległe pojęcie, ale myślę że w raz z nauką wyklaruje się jakaś konkretna specjalizacja. Co według Ciebie stanowi perspektywiczne lokum? Duży dom z działką czy może mieszkanie blisko pracy i centrum?
  2. Oczywiście że moja, ale czasem warto zapytać się ludzi doświadczonych i starszych Wiec czy zaraz po ogólniaku pakować się w studia w PL czy może z angielskim na poziomie C1 szukać wykształcenia na miejscu w Stanach? I czy już bezpośrednio po przyjeździe wydać całość tych pieniędzy na zakup jakiegoś mieszkania oraz pojazdu czy może lepiej żyć oszczędnie i wynajmować pokój, a pieniądze przeznaczyć na potem lub jakoś je rozlokować i pomnożyć?
  3. To, że GC nie można sobie kupić wiem. Ale zakładam wygrana w loterii. Tylko co dalej?
  4. Witam, ten post będzie w większości abstrakcją, ale nie szkodzi zapytać. Mianowicie jak byście działali będąc w miejscu 19 latka po liceum, który ma możliwość rozpocząć edukację na Politechnice na kierunku informatyka, ale otrzymał spadek w wysokości około 2 mln PLN. W grę wchodzi jedynie wyjazd do US, więc propozycje inwestycji czy innych rzeczy które zakładają zostanie w kraju odpadają. Oczywiście zakładam tutaj GC oraz spełnienie wszystkich formalności potrzebnych w Polsce przed wylotem.
×
×
  • Create New...