Skocz do zawartości

dmnx

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0
 1. Emigracja ze spadkiem

  @mcpear Jako informatyka miałem na myśli programistę(na tą chwilę skrobie co nieco w Pythonie i chce to kontynuować) To dalej bardzo rozległe pojęcie, ale myślę że w raz z nauką wyklaruje się jakaś konkretna specjalizacja. Co według Ciebie stanowi perspektywiczne lokum? Duży dom z działką czy może mieszkanie blisko pracy i centrum?
 2. Emigracja ze spadkiem

  Heh, niestety to nie ja
 3. Emigracja ze spadkiem

  Oczywiście że moja, ale czasem warto zapytać się ludzi doświadczonych i starszych Wiec czy zaraz po ogólniaku pakować się w studia w PL czy może z angielskim na poziomie C1 szukać wykształcenia na miejscu w Stanach? I czy już bezpośrednio po przyjeździe wydać całość tych pieniędzy na zakup jakiegoś mieszkania oraz pojazdu czy może lepiej żyć oszczędnie i wynajmować pokój, a pieniądze przeznaczyć na potem lub jakoś je rozlokować i pomnożyć?
 4. Emigracja ze spadkiem

  To, że GC nie można sobie kupić wiem. Ale zakładam wygrana w loterii. Tylko co dalej?
 5. Witam, ten post będzie w większości abstrakcją, ale nie szkodzi zapytać. Mianowicie jak byście działali będąc w miejscu 19 latka po liceum, który ma możliwość rozpocząć edukację na Politechnice na kierunku informatyka, ale otrzymał spadek w wysokości około 2 mln PLN. W grę wchodzi jedynie wyjazd do US, więc propozycje inwestycji czy innych rzeczy które zakładają zostanie w kraju odpadają. Oczywiście zakładam tutaj GC oraz spełnienie wszystkich formalności potrzebnych w Polsce przed wylotem.
×