Jump to content

ADanielczyk

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska
 1. No to prawdopodobieństwo wygranej jest naprawdę niewielki... Trzeba być mega szczęściarzem, aby się udało. Wgl ostatnio zastanawiałam się, czy przypadkiem wnioski nie mają jakiegoś algorytmu, który zmniejszyłby/ zwiększał szanse na wygraną w zależności od tego co zaznaczysz... Ale oficjalnie, wiadomo - to loteria.
 2. A ile w ogóle jest tych GC do wylosowania dla Polski? 3k? Sorry za moją ignorancję...
 3. Nie sprawdzałam jeszcze, bo mam troszkę strach. Po prostu chciałam wiedzieć, czy sama info, że wygrałbym loterię, ale jeszcze nie wypełniła wniosku o wizę imigracyjną jest widoczna dla konsula. Nie stawiam, żeby udało się wygrać, ale pytań, aby wiedzieć czego mogę się spodziewać na rozmowie w poniedziałek w ambasadzie.
 4. Czyli nawet jezeli zostanę wylosowana, ale jeszcze nie wypełnię DS260, to nadal nie będę widoczna w systemie jako „immigration intention” w przypadku starania się o wizę (21/05 mam rozmowę na J1)???
 5. Czyli nawet jezeli zostanę wylosowana, ale jeszcze nie wypełnię DS260, to nadal nie będę widoczna w systemie jako „immigration intention”???
 6. Cześć! Szykuję się właśnie do rozmowy w konsulacie w Warszawie. Aplikuję o wizę J-1 (internship) na rok. W poprzednich latach byłam uczestnikiem programu W&T - 2x byłam na campie oraz raz na resorcie. Na ten sam resort wracam na praktyki. Oprócz wiz J-1 w paszporcie mam również wizę B!/B2. Obecnie jestem studentką V roku prawa (ale będę bronić się w przyszłym roku, bo mam Indywidualny Program Studiów, ze względu na roczna przerwę i studia w Hiszpanii) oraz studiuję na I roku Turystykę i rekreację ze specjalnością zarządzanie w hotelarstwie. Chciałabym dowiedzieć się jak
 7. Tzn widziałam podobne tematy, ale nigdzie nie spotkałam sytuacji, w której ktoś był na finiszu jedynych studiów, dodatkowo był tyle raz na J-1, teraz wyjeżdżał na rok na J-1 i jeszcze brał udział w loterii... Dlatego tak ważne było dla mnie to, czy gdzieś pojawi się taka informacja. Dziękuje wszystkim za odp.
 8. Tak, chodzi mi o sam proces aplikacji. Chcę mieć po prostu pewność, czy konsul będzie miał w systemie, że wzielam udział w loterii, czy też nie. Jednak to nie mój pierwszy raz w US. No i tym razem zamierzam zostać na cały rok...
 9. Cześć, Mam kilka pytań, ponieważ przeszukałam forum, ale nie widzę nikogo w podobnej sytuacji. Jestem studentką ostatniego roku prawa, planowaną obronę mam na marzec 2018. Oprócz tego studiuję drugi kierunek na WSB, który będę kończyć w 2020. Dodatkowo pracuję w branży hotelarskiej. Byłam już w US kilka razy na programie W&T w wakacje (3 razy), dodatkowo ze względu na wakacje w Meksyku po pracy mam wizę B1/B2 na 10 lat. Nigdy nie miałam problemów z prawem, ani z kwestią uzyskania wizy, zawsze wszystko sprawie i łatwo poszło. W tym roku hotel, w którym pra
×
×
 • Create New...