Jump to content

frambuesa

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. a jeśli we wniosku był wybór pomiędzy: - BUSINESS & TOURISM (TEMPORARY VISITOR) (B1/B2) - wyjazd turystyczno-biznesowy - BUSINESS/CONFERENCE (B1) - wyjazd w celu biznesowym/na konferencję - TOURISM/PERSONAL TRAVEL (B2) - wyjazd turystyczny i wybrałam B1/B2 a zamierzam jechać tylko i wyłącznie w celach turystycznych na około 3 tygodnie, to czy jest to błąd i powinnam zaznaczyć, że staram się o wizę B2 (tourism/personal travel), czy nie powinno być problemu? Chodzi mi o to czy promesa wizowa B1/B2 może być wykorzystana tylko i wyłącznie w celach turystycznych, czy tylko w przypadku, gdy ktoś jedzie w sprawach służbowych i przy okazji zwiedza?
  2. właśnie wczoraj we wniosku miałam wybór pomiędzy: 1) wiza służbowa/turystyczna (B1/B2) 2) wiza turystyczna/ w celu poddania się leczeniu (B2) i wybrałam tę pierwszą. Pozstaje mieć nadzieję, że konsul się do tego nie przyczepi i tak zaznaczona opcja przejdzie. Dziękuję za odpowiedź
  3. Witam, mam umowę na czas nieokreślony w Polsce, zamierzam pojechać do USA tylko i wyłącznie w celach turystycznych na około 3 tygodnie. We wniosku DS-160 zaznaczyłam, że ubiegam się o wizę B1/B2 (służbowo-turystyczną) i tu pojawiła się wątpliwość czy nie powinnam zaznaczyć tylko B2? Czy w takiej sytuacji konsul może stwierdzić, że zaznaczyłam zły typ wizy, skoro mam zamiar wyjechać tylko turystycznie? Będę wdzięczna za każdą radę.
×
×
  • Create New...