Skocz do zawartości

Goga_123

Użytkownik
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Dzięki za konkretną odpowiedź. Tyle w temacie.
  2. Wiem , czytałam , przewaliłam nie jeden temat . Proszę zrozumieć pierwszą część postu; czy zeznanie mojej mamy nie będzie kolidowało z moim ? może inaczej bo znowu nie zostanę zrozumiana . Zeznanie mamy, będzie kolidowało z moim ale czy to wykażą ? . Pani odpowiedź to żadna odpowiedź.
  3. Ja również mam pytanie odnośnie nielegalnego pobytu mojej siostry. Staram się o wizę pierwszy raz, w zasadzie chcę tam tylko jechać na max 14 dni , komunia córki krewnej ( legalnie przebywającej w USA), coś przy okazji zwiedzić, zrobić zakupy i wrócić do domu. We wniosku wypadałoby zaznaczyć, że mam tam " nielegalną " siostrę ale moja mama kilka lat temu, może 10- 15 również ubiegała się o wizę ( w tym czasie już siostra była nielegalnie ) i składając taki wniosek nie przyznała się , że ma taka córkę , w ogóle o niej nie wspomniała. Mama wizę dostała. I teraz mam wątpliwość, czy ja mam przyznawać się do tej siostry ?czy nie będą mieli w systemie informacji, że mama składała wniosek i nie sprawdzą prawidłowości moich danych z jej ? Przyznać się i liczyć, że nie sprawdzą historii wniosku mojej mamy, czy tak jak moja mama nie przyznawać się ?
  4. Witam, Mam tylko dwa krótkie pytania odnośnie prawidłowego wypełnienia wniosku DS-160. Wymagane jest aby formularz został wypełniony w języku angielskim. Czy w sekcji present employer: w moim przypadku jest to Urząd Miasta ......... , muszę wpisać przetłumaczoną na język angielski. Tak samo w okienku state/province " w sekcji adress and phone inf. wpisuję nazwę województwa przetłumaczoną na język angielki? nie mam pojęcia co z tym robić. Z góry dziękuję za odpowiedź.
×