Skocz do zawartości

Justyna Gontarski

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  New York

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Justyna Gontarski

  Formalności Po Ślubie Z Obywatelem

  Jednak miałaś rację. Dostaliśmy RFE. Musimy dosłać dokumenty, bez joint sponsora się nie obejdzie. I teraz pytanie: czy joint musi zarabiać tylko 125% , czy oboje z mężem się wliczamy w Household czy tylko ja?
 2. Justyna Gontarski

  Formalności Po Ślubie Z Obywatelem

  Witajcie ponownie. mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli mąż za zeszły rok nie osiągnął wymaganego rocznego wynagrodzenia( bo pracował tylko 5 miesięcy w USA i tylko za ten czas się tu rozliczył ) natomiast teraz cały czas pracuje w USA i osiąga ten minimalny dochod aby być sponsorem. Czy potrzebujemy joint sponsora, czy wystarczy uzasadnienie dlaczego za poprzedni rok miał mniejsze dochody? ( przebywał poza granicami USA i studiował) Czy musimy mieć zabezpieczenie w postaci kont oszczędnościowych itd? Czy joint sponsorem moze być osoba nie spokrewniona z nami? Czy musi być to członek household? Z góry dziękuję za podpowiedzi co zrobić w takiej sytuacji.
 3. Justyna Gontarski

  Formalności Po Ślubie Z Obywatelem

  Ufff, to jest nadzieja że jakoś przez to przebrniemy. Dzięki za pomoc
 4. Justyna Gontarski

  Formalności Po Ślubie Z Obywatelem

  Dzięki za odp Tak rozliczał się ale pierwsze rozliczenie jest za zeszły rok dopiero, czy to wystarczy? Czy mogą mieć zastrzeżenia że zbyt krótko tu pracuje?
 5. Justyna Gontarski

  Formalności Po Ślubie Z Obywatelem

  Cześć może Wy znacie odpowiedź na nasze pytanie. Mąż ma obywatelstwo amerykańskie, ale otrzymał je jako dziecko od rodziców ( oni w momencie jego narodzin nie byli jeszcze obywatelami). Czy jego paszport amerykański jest jedynym wymaganym dowodem posiadania obywatelstwa przy składaniu aplikcji o GC dla mnie ( czyli żony). Czy musi dołączyć też certyfikat potwierdzający jego obywatelstwo ( którego wydanie kosztuje 1200$ na dzień dzisiejszy) ?
×