Skocz do zawartości

Musiolik Wiktoria

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Musiolik Wiktoria

  błąd w imieniu

  Dziękuje bardzo za odpowiedź!
 2. Musiolik Wiktoria

  błąd w imieniu

  We wniosku ds160 mam dane wpisane poprawnie. Paszport mam do odebrania w tym tygodniu. Martwi mnie to jedynie z tego powodu ze właśnie w konsulacie dostałam na paszport naklejkę z błędem takim jak w potwierdzeniu zapłaty.
 3. Musiolik Wiktoria

  błąd w imieniu

  W confirmation jest dobrze a zle jest w potwierdzeniu zapisu na spotkanie, w okienku w konsulacie dostałam na paszport naklejkę z „wktoria”. Na profilu .ustraveldocs jest ten błąd z którego umawiałam sie na spotkanie.
 4. Musiolik Wiktoria

  błąd w imieniu

  W jaki sposób moge to wyprostować? Wystarczy zadzwonić do konsulatu?
 5. Witam, przyznano mi wizę turystyczną. W konsulacie sprawdzono mój paszport i moje dane- przeoczono jednak błąd w moim imieniu (zamiast Wiktoria napisane jest Wktoria). Czy będzie to problem podczas innych etapów? Jak naprawić ten błąd?Wcześniej nie widziałam tego błędu podczas wypełniania wniosku. Jest to głupi błąd a może sprawić mi problemy? Pozdrawiam
 6. Witam staram sie o wize turystyczną B2, spotkanie mam w piątek a dziś jest środa i zauwazylam mój błąd w imieniu w potwierdzeniu zapisu na spotkanie. Dodam, że w aplikacji ds-160 mam imię wpisane poprawnie. Po prostu zamiast Wiktoria napisalam Wktoria...czy ten błąd można skorygowac będąc tam na miejscu? Czy może to nad czymś zaważyć? jeszcze raz POTWIERDZENIE ZAPISU NA SPOTKANIE---> imię i nazwisko osoby ubiegającej się o wizę : tu moje nazwisko Wktoria (zamiast Wiktoria...)
×