Jump to content

loveLA

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dzień dobry, Mam pare pytań odnośnie amerykańskiego liceum -Ilu osobowe są klasy? -Jacy są nauczyciele? -Słyszałam, że w USA nie ma się z góry określonych lekcji i każdy sam decyduje na jakie lekcje chce chodzić. Czy to prawda? Jakie lekcje sądo wyboru? -Czy uczniowie są tolerancyjni? -Czy w szkołach są zespoły cheerleaders? Jak możecie to piszcie równieżo jakiej szkole bądź mieście piszecie.
  2. Dziękuję za odpowiedzi. Z zajęć dodatkowych chodziło mi głównie o sport, a dokładnie o cheerleading i taniec klasyczny lub współczesny.
  3. Witam, Chciała bym dowiedzieć się: -Jak wygląda sprawa załatwienia szkoły? -Do której klasy powinnam zapisać dzieci? Jedna córka ma 12 lat (2005) chodzi do 7 klasy i poszła do szkoły jak miała 6 lat ( nie zna angielskiego)a druga ma 14 lat (2003) jest w 2 gimnazjum i poszła do szkoły jak miała 7 lat (zna angielski bardzo dobrze) Trzecia córka ma 5 lat i jest w przedszkolu. -Czy to prawda, że w amerykańskich szkołach jest dużo zajęć pozalekcyjnych? -Jakie jest podejście nauczycieli do uczniów? -Czy są jakieś ważne rzeczy, które trzeba wiedzieć na temat amerykańskiej szkoły? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×
×
  • Create New...