Jump to content

Natalia Niculae

Użytkownik
  • Content Count

    18
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Tak pobralismy sie w czerwcu zeszłego roku i wogole nie wpłynęło to na rozmowę Pani konsul była bardzo sympatyczna powiedziała nam ze przypominamy jej jej rodziców , kazała nam przysiąść ze wszystko jest zgodnie z prawda,zapytała gdzie sie poznaliśmy , kiedyś chcemy lecieć i do kogo , czy moj maz był juz w stanach bo ja byłam 6 razy . I standardowe pytanie czy byliśmy w Rosji a na koniec jak my sie poplakalismy tak i ona haha a ogólnie długo zeszło z dokumentacja bo trzeba pobrać numerek z okienka i czekać aż sie wyświetli po czym iść do okienka okazać wszystkie dokumenty która chcą wraz z ksero , następnie iść zapłacic na 1 piętro i wrócić spowrotem w to samo miejsce i czekać aż sie wyświetli ten sam numerek i okazać dowód wpłaty pieniążków . Następnie czekać na krzesełku aż wyświetli sie numerek do konsula . Byliśmy jako trzeci na rozmowie. A pod ambasada byliśmy juz 7:40 mimo ze rozmowa była 8:30 to Pan wolał osoby które ubiegają sie o zwykła wizę na 7:45 i w miedzy czasie zawołał wszystkich którzy o zielona kartę i nie ważne na która godzinę także do konsulatu weszliśmy wczesniej wyszliśmy koło 10.
  2. Czesc wszystkim ! rozmowa wkrótce... lekarz we wtorek przygotowane dokumenty: -akt urodzenia moj i meza wraz z tłumaczeniem w przypadku męża - angielski(ślub Anglia) i polski akt ślubu dwa egzemplarze -6 zdjec -dokumenty o niekaralności (polska, Anglia, Rumunia -w przypadku męża wraz z tłumaczeniem ) -potwierdzenie ds-260 - wydrukowane potwierdzenie wylosowania - wydrukowany interview letter - wydrukowane potwierdzenie odbioru paszportów -dokumenty ukończenia szkoly, zawodu moje i męża wraz z tłumaczeniami -obecne umowy pracy oraz z ostatnich dwóch lat -umowy wspólnego wynajmu mieszkania w Angli -zaświadczenie o zameldowaniu męża w Polsce -adres USA - lista szczepien od lekarzy moje i męża -wspólne zdjęcie z początkowego okresu zaznaczam , ze pobraliśmy sie po wylosowaniu przezemnie zielonej karty. czy brakuje nam jakichś dokumentów ?
  3. Witam, Ja dzisiaj otrzymałam taka sama informacje od Ambasady ale mejlowo, ponieważ nie mogłam sie tam dodzwonić. Tez napisali, ze nie gwarantują ze maz dostanie wizę. Aczkolwiek ja juz uzupełniłam dla niego wniosek w marcu a wysłałam im akt ślubu w zeszłym roku także brak słów, ze dopiero teraz powiedzieli ze dodadzą go do sprawy. no cóż musimy czekać.. rozmowa na początku września.
×
×
  • Create New...