Jump to content

MaciejKw

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super! Dziękuję Karnia za odpowiedź. Sly ja nic nie uważam i chciałbym zrobić co należy. Problem w tym, że nie ma jasnych wytycznych i każdy urzędnik mówi co innego. W związku z tym mam kilka kolejnych pytań: 1. Jeżeli wyśle ich wnioski a nie powinienem to czy może to zaszkodzić mojej aplikacji? 2. Jeżeli mam maila z KCC polecającego wysłać ich wnioski to czy jestem jakoś zabezpieczony? 3. Jak wygląda umawianie spotkania czy jest to dla każdego z osobna opłata i spotkanie razem? Zastanawiam się czy system pozwoli mi umówić spotkanie jak nie opłacę wniosków dzieci. Jeszcze raz wszystkim serdeczne dzięki!
 2. Dziękuje Wam za odpowiedzi. Sprawa jedna nie jest tak oczywista dla KCC. Dzwoniłem i pisałem do nich kilka razy i każdy mówi co innego. W końcu połączyli mnie z managerem, który powiedział mi żebym wysłał ich wnioski. Jako drugie obywatelstwo da się wybrać USA. Oni już sami do tego dojdą że zielonej karty im nie potrzeba.
 3. Tak też przeczytałem na anglojęzycznych forach, że trzeba zaznaczyć 2 razy nie przy pytaniach o emigracje dzieci z obywatelstwem. Martwi mnie jednak to że dalej widzę ich w systemie jako „incomplete” gdzie jest też wymienione, że trzeba wypełnić wszystkie wnioski. Numer 29xx, rozmowa w Warszawie.
 4. 1 x nie + 1 x tak. Numer 2019EU000029xx. Chyba całkiem ok.
 5. Witam szanownych forumowiczów. W USA jestem z żoną już 3 latka i forum do tej pory tylko czytałem od czasu do czasu. Ja jestem na H1B, żona na H4 no i mamy 2 młodych obywateli urodzonych tutaj w dolinie krzemowej. Za 3-cim razem poszczęściło nam się w loterii no i mam już kilka pytań odnośnie DS-260. Wniosek mój i żony już wysłałem, ale nie wiem co mam zrobić z dzieciakami. Musiałem ich podać przy aplikacji a teraz wiszą w niej jako accompany incomplete. Są amerykanami więc chyba nie ma sensu wypełniać DS-260? W swoich wnioskach zaznaczyliśmy, że nie emigrują z nami. W ich wnioskach nie da się też wybrać obywatelstwa USA. Czy koś był w podobnej sytuacji i może coś poradzić?
×
×
 • Create New...