Jump to content

MIKIUSA

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OK. czyli generalnie nie wiadomo jaka jest przyczyna. Dlaczego dopiero teraz się tym zainteresowałem? Bo w międzyczasie, po dokładniejszej analizie jak się żyje w USA, totalnie mi się odwidziało życie w tym kraju. Motywacja spadła i zapomniałem o temacie.
 2. Jest takie coś: Co to znaczy ten status? Jak to jest, że nie przyszło żadne zaproszenie na spotkanie? Co się mogło stać?
 3. Byłem wylosowany w poprzedniej edycji z case number 2019EU..... Wypełniałem formularz DS-260. Niby to wszystko udało sie zrobić i czekałem na Interview. Trwało to dośc długo. W końcu zapomniałem o temacie. Nie przyszedł żaden e-mail w tej sprawie. Z tego co mi się wydaje to wszystkie sprawy mojej edycji loterii zostały lub musiały zostac załatwione do końca września 2019 a jesli nie zostały załatwione to przepadły. Gdzie można sprawdzić jakikolwiek status mojej sprawy?
 4. Też tak myślę, że te 12 tysięcy to dopiero wstęp.
 5. Bo można się w czymś pomylić. Lub komuś mogą się nie podobać wyniki badań.
 6. Ja nie zostałem wybrany, ale żonie się udało. Wcześniej jak to było niedostepne to bardzo się chciało wygrać...a jak już mam tą szansę to patrzę na to bardziej realnie. Przed losowaniem nie miałem pojęcia ile to kosztuje. Teraz już wiem, że sama procedura (zbieranie dokumentów, badania, spotkanie w ambasadzie, opłata wizowa itp..) to koszty około 3 tysiące zł od osoby. Więc na rodzinę 4 osobową to 12 tysięcy i nie ma żadnej gwarancji niczego!!! To kupa kasy, która w 1 chwili może przepaść jeśli coś się nie będzie zgadzać przy sprawdzeniu w ambasadzie.
×
×
 • Create New...