Skocz do zawartości

Adrian7777

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam forumowicze ! Wraz z żoną mamy niebawem rozmowe w konsulacie i nie mogę odnaleźć pomocnego tematu na forum odnośnie wymaganych dokumentów. Dodam że żona wylosowała gc a ja jestem drugą osobą do wniosku. Moje pytanie brzmi - jakie dokumenty potrzebuje mieć żona a jakie ja oraz czy musimy coś wypełniać dodatkowo przed spotkaniem ? Z góry dziękuje za pomoc lub wskazanie tematu gdzie jest odpowiedź.
 2. Adrian7777

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Jest może gdzieś informacja do którego numeru można zostać wybranym na spotkanie ? Mój to 2019EU000058xx. Proszę o odpowiedź ponieważ niewiem czego się spodziewać. Pozdrawiam
 3. Adrian7777

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Witam, mam szybkie pytanie. Gdzie sprawdzić czy mój numer załapał się do rozmowy w konsulacie ? Czy może czekać na email z informacja ?
 4. Adrian7777

  Wniosek ds-260 problem z wysłaniem

  Ok poszło. Wielkie dzięki za pomoc ! :) miejmy nadzieje że termin na spotkanie pojawi się jeszcze w tym roku. Jakie są dalsze kroki po wysłaniu elektronicznie wniosku ? Coś trzeba dodatkowo wypełniać lub przygotować ? Przy zakończaniu procesu pobrałem jedno pismo i nie bardzo wiem kiedy ono będzie potrzebne i jak wypełnić. Jeżeli ktoś może pomóc z góry dziękuje jeżeli jest gdzieś już temat na forum proszę o wskazanie, ponieważ nie mogę znaleźć. DS-1810.pdf
 5. Witam, bardzo proszę o pomoc w sprawie wypełnienia wniosku. Wraz z żoną mamy wypełniony kompletny formularz ds-260 jednak problem pojawia się przy ostatnim kroku jakim jest przepisanie kodu z obrazka i wysłanie wniosku. Klikając na przycisk wyślij i podpisz pojawia się czerwona strzałka sygnalizująca błąd przy numerze kcc case number. Numer sprawdzany kilka razy i wpisywany ponownie niestety bez zmian nie ma możliwości wysłania wniosku. Na ekranie nie pojawia się żadna informacja tylko czerwona strzałka przy numerze kcc. Ktoś wie o co może chodzić ? Bardzo proszę o pomoc.
×