Jump to content

Krzysztof122000

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oni mnue oczywisście wpiszą gdzieś że opuszczam USA ale to musze gdzies do specjalnego okienka isc? Czy poprostu zdać bagaż i do kontroli bezpieczenstwa mam isc?
 2. Dziekuje wszystkim za pomocne odpowiedzi
 3. Jeszcze jedno pytanko. Może wiecie czy w droge powrotną czyli z Waszyngtonu do Wroclawia przez Frankfurt musze wypełniać jakieś formularze w samolocie czy na granicy. Wydaje mi sie ze nie bo kiedys lecialem ale z Kanady no i juz nie pamietam.
 4. Wiem, że wszystko można kupić w USA ale chciałem przywieźć. I przywiozłem bez żadnego problemu. Jeżeli chodzi o przejście przez granice to wszystko szybko poszlo również bez problemu.
 5. ok. To poprostu jest informacja, że wwoże? Nie zostanę obciążony kosztami? Czyli na perwszej stronie zaznaczam "yes" tam gdzie pytają o jedzenie. A na drugiej wpisuje co to jest i jaka jest wartość?
 6. Tylko czy jezeli to są małe ilości to czy muszę wpisywać to w deklaracje celną?
 7. ok dzięki za odpowiedzi. Jeżeli chodzi o kaszę wiem że są ale akurat moja rodzina nie ma w pobliżu polskiego sklepu. Więc chcę im to przyweźć.
 8. Na stronie interameryka pisze, że kaszę można wwozić. Z tego co wiem grzyby suszone (podgrzybki) nie są dostępne w każdym sklepie.
 9. Kasza jaglana. Grzyby suszone 2 paczki też planuje. Może lepiej ich nie brać, albo poprostu zaznaczyć "tak"
 10. Dziękuje za odpowiedź. A jeżeli chcę wwieźć do USA 3 paczki małe kaszy to czy muszę tam zaznaczać, że wwoże?
 11. Witam, Lecę do USA, z tego co czytałem kiedyś w samolocie wypełniało się formularz I-94. Przeczytałem również, że tego się już nie robi (ale było to tak napisane, że nie było to jasne), więc jak ktoś wie to proszę o szybką odpowiedź czy będę musiał coś wypełnić (jestem nie pełonoletni) w samolocie? Bo na granicy oczywiście muszę porozmawiać z urzędnikiem.
 12. Witam Z góry dziękuje za odpowiedź Jeżeli chodzi o wwożenie żywności do USA. Czy mogę wwieźć dwie małe paczki suszonych grzybów, 3 paczki kaszy oraz cukierki? I czy powinno to być wpisane w formularz I-95 który dostane w samolocie? Oraz czy powinno to być jakoś specjalnie zapakowane, czy wystarczą orginalne opakowania ze sklepu? Jeszcze raz dziękuje za odpowiedź. I przepraszam, jeżeli już taki temat był ale przepisy cały czas się zmieniają. (Lecę Lufthansą przez Frankfurt)
×
×
 • Create New...