Skocz do zawartości

antek1234

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witajcie. To już w piątek!! Udaje się z przyjacielem do Warszawy na rozmowę z konsulem! Moje pytanie brzmi - gdzie można najtaniej lub najlepiej zaparkować? Słabo znamy Warszawę a jechać do niej będziemy +200km.
 2. antek1234

  Wiza B2

  Jakbyście znaleźli atrakcyjniejsze oferty to podzielcie się nimi, decyzji jeszcze nie podjąłem
 3. antek1234

  Wiza B2

  do ilon : https://www.fostertravel.pl/wycieczki-objazdowe/nowy-jork-miasto-ktore-nie-spi/ftr-56200-37/?t=K2G3Zc3q9KsDzAmwuHLzx5ZCqDXTDMuhCvgUicTaAntNJ7SjJPLn8IXFrc9ayz2uvnqyzrLjeQHxxvpLGR3G&wyjazd=Berlin&dorosli=1&uid=5o4zx041X7pd Zapraszam.... kumpel był, poleca.
 4. antek1234

  Wiza B2

  Dlatego nie opłacam sobie tej wycieczki tylko rodzice by być przekonującym, w moim wypadku i to i to jest prawdą. Dzięki za pomoc
 5. antek1234

  Wiza B2

  O co mógłby się konsul doczepić skoro interesuje mnie wyjazd na 5 dni a poza tym pracuje i to nie na budowie tylko w Urzędzie? Za odpowiedz dziękuje
 6. Witajcie. Planuje wycieczkę do New Jersey w październiku. Dziś jadę po paszport bo wcześniej podróżowałem tylko po Europie (Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry) a następnie planuje umówić się na spotkanie z konsulem w Ambasadzie w Warszawie. Wiadomo nikt nie wie co siedzi konsulowi w głowie ale czy wg Państwa mam duże szanse by otrzymać wizę B2? Pracuje od roku w Urzędzie a do NJ planuje lecieć na 5 dniową wycieczką z Biurem Podróży. Całą kwotę prawdopodobnie opłacają mi rodzice bo mimo że pracuje w Urzędzie to nie będę was ściemniał - słabo się dziś zarabia, a gdybym podał że sam sobie opłacam to pewnie konsul miałby mnie za kłamcę. Chyba mam sporą szanse na otrzymanie tej wizy?
×