Skocz do zawartości

antek1234

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie chcę być niemiły ale jak można iść do Ambasady i nie powiedzieć najważniejszego argumentu? mam na myśli to że jedziesz na ślub. To tak jakbyś poszła do sklepu nie biorąc portfela. Dla tych ludzi kłamstwo to największy minus a sam fakt że chcesz się starać drugi raz to dla nich kolejny dowód na to, że ostro Ci zależy na tym. Gdybym ja był na miejscu tego biedaka za oknem to też bym Ci nie uwierzył. Jak można lecieć na ślub a na rozmowie nie wspomnieć o tak ważnym wydarzeniu? Facet uznał, że kręcisz i prawidłowo dał Ci odmowę. W dodatku ten staż za dziewięć stówek... przecież to nawet wygląda jakbyś miała na czole napisane "jadę tam pracować". Domyślam się, że to nie prawda, ale zrozum tych ludzi. Zwykłą pomyłką, a raczej idiotyczną pomyłką zamknęłaś sobie drzwi. I nie, moim celem nie jest kłótnia z Tobą, tylko chce Ci uświadomić to, że konsul miał rację.
 2. Nie kłamią bo Ambasada dysponuje systemem o którym nawet nie śnicie. A jak kłamią to po prostu są skreśleni na wieki wieków. Kłamstwo to najgorszy argument. Amerykanie są na tym punkcie wrażliwi. Po prostu idź do pracy za normalne pieniądze (nie na staż za 997zł na miesiąc), popracuj ponad rok i od razu inaczej będą na Ciebie patrzeć. Ja pracuje 15 miesięcy w Urzędzie, kokosów nie zarabiam, wizę otrzymałem.
 3. Nie ma na to najmniejszych szans, odpuść. Staż? 997 złotych i chcesz lecieć do Stanów? Poza tym dla nich nie ma czegoś takiego, że ze stresu zapomniałaś powiedzieć o ślubie... dla nich to po prostu kłamstwo. I to na pewno zostało surowo odnotowane. Sam fakt, że bardzo Ci na tej wizie zależy to kolejny dowód na to, żeby Ci jej nie dawać. Szkoda, że ludzie przez takie "pomyłki" nie otrzymują wizy i psują nam statystyki. Ruch bezwizowy to fikcja, bo takich osób jest niestety masa...
 4. Witajcie. To już w piątek!! Udaje się z przyjacielem do Warszawy na rozmowę z konsulem! Moje pytanie brzmi - gdzie można najtaniej lub najlepiej zaparkować? Słabo znamy Warszawę a jechać do niej będziemy +200km.
 5. Jakbyście znaleźli atrakcyjniejsze oferty to podzielcie się nimi, decyzji jeszcze nie podjąłem
 6. do ilon : https://www.fostertravel.pl/wycieczki-objazdowe/nowy-jork-miasto-ktore-nie-spi/ftr-56200-37/?t=K2G3Zc3q9KsDzAmwuHLzx5ZCqDXTDMuhCvgUicTaAntNJ7SjJPLn8IXFrc9ayz2uvnqyzrLjeQHxxvpLGR3G&wyjazd=Berlin&dorosli=1&uid=5o4zx041X7pd Zapraszam.... kumpel był, poleca.
 7. Dlatego nie opłacam sobie tej wycieczki tylko rodzice by być przekonującym, w moim wypadku i to i to jest prawdą. Dzięki za pomoc
 8. O co mógłby się konsul doczepić skoro interesuje mnie wyjazd na 5 dni a poza tym pracuje i to nie na budowie tylko w Urzędzie? Za odpowiedz dziękuje
 9. Witajcie. Planuje wycieczkę do New Jersey w październiku. Dziś jadę po paszport bo wcześniej podróżowałem tylko po Europie (Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry) a następnie planuje umówić się na spotkanie z konsulem w Ambasadzie w Warszawie. Wiadomo nikt nie wie co siedzi konsulowi w głowie ale czy wg Państwa mam duże szanse by otrzymać wizę B2? Pracuje od roku w Urzędzie a do NJ planuje lecieć na 5 dniową wycieczką z Biurem Podróży. Całą kwotę prawdopodobnie opłacają mi rodzice bo mimo że pracuje w Urzędzie to nie będę was ściemniał - słabo się dziś zarabia, a gdybym podał że sam sobie opłacam to pewnie konsul miałby mnie za kłamcę. Chyba mam sporą szanse na otrzymanie tej wizy?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...