Skocz do zawartości

Wojciech1991

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Nieżle.. ja nic takiego nie dostałem. Dostałem tylko coś takiego oraz Pani z Warszawy do mnie napisała odnośnie dodania wniosku ds-260 dla mojej żony. Jutro idziemy na pierwsze badania. Napisałem do Kentucky o otwarcie mojego wniosku. Po jakim czasie oni odpisują? I po prostu jak pozmieniam to co potrzebuje odsyłam im z powrotem tak? .
 2. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Jesteś w stanie mi wysłać screen, w którym miejscu masz ten plus do dodania nowej osoby?
 3. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Ja już mam spotkanie 10 grudnia w ambasadzie w Warszawie. Tylko ja specjalnie wziąłem ślub przed wypełnieniem ds-260 i tam wpisałem, że posiadam żonę i w moim wniosku wpisałem jej dane. Nadal muszę prosić o otworzenie mojego wniosku i mi się pojawi ten "plus" do dodania kolejnej osoby? i chyba wtedy też nie widziałem tej opcji dodania kolejnej osoby podczas wypełniania wniosku chyba, że coś przeoczyłem. Druga sprawa i tak muszę odblokować mój wniosek, ponieważ mój tata zmarł.
 4. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak mam dodać kolejny wniosek ds-260 dla mojej żony? Bo w tym panelu mogę tylko sprawdzić mój wniosek ds-260 wypełniony.
 5. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  A powiedźcie mi jak moja żona ma wypełnić osobny wniosek ds 260? Jak wchodzę w mój case number to tylko mogę zobaczyć mój wniosek ds 260 wypełniony. I nie widzę opcji dodania kolejnego.
 6. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Witajcie ponownie, przepraszam, że tak męczę, natomiast mam 2 pytania. Jeśli chodzi o lekarza, należy iść przed wizytą do jakiegoś innego lekarza w celu zrobienia np. szczepionek czy prześwietlenia czy wszystko załatwię w tej rekomendowanej klinice Krakowskiej? Druga sprawa dostałem maila od ambasady odnośnie ds-260 dla mojej żony, aby ją wypełnić. "Szanowny Panie, W związku z planowaną na 10 grudnia br. rozmową z konsulem ws. wizy imigracyjnej informujemy, że aby Pana żona Izabela mogła do niej przystąpić musi wypełnić wcześniej on-line formularz DS-260. Podobnie jak dla Pana, również dla niej wymagany jest pełen pakiet dokumentów – badania lekarskie, zupełny odpis aktu urodzenia i małżeństwa, zaświadczenie o niekaralności. Z szacunkiem, Dział Wiz Imigracyjnych Ambasady USA w Warszawie" Ktoś miał taki przypadek? i gdzie wypełnić ds-260 dla Mojej żony?
 7. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Witam, mamy rozmowę na 10 grudnia w konsulacie Kiedy proponujecie się umawiać do lekarza? Tak, aby na spokojnie wszystko załatwić? Do lekarza idziemy do Krakowa, bo też tutaj mieszkamy. I ile się czeka na dokument o niekaralności?
 8. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Cześć wszystkim ponownie, Dostałem maila od ambasady: "You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing." Niestety nie mogę się zalogować piszę, że confirmation number jest 16-znakowy a ja mam 14-scie. Już probowałem z dodatkowymi zerami i nadal nic. Gdzieś kiedyś czytałem o tym na forum, natomiast teraz nie mogę tego znaleźć jakieś pomysły?
 9. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Mam pytanie, ponieważ czekamy na paszport mojej żony, aby wysłać ds-260 i zastanawiam się czy nie wyrobić sobie nowego dowodu osobistego. Mój aktualny jest do stycznia 2019. Czy nie będzie jakichś potem komplikacji, jeśli wyrobie go dopiero po wysłaniu ds-260? ktoś był w takiej sytuacji?
 10. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Moja żona dostanie paszport 07.09.18. Myślicie, że jak wyślemy ds-260 po tym terminie z moim numer 2019EU00002***, to jest szansa na rozmowę w przyszłym roku czy raczej jeszcze w tym Nas zaproszą?
 11. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Dziękuje Dokładnie obronę będę miał czerwiec/lipiec 2019. Ewentualnie muszę się zorientować o przyspieszonym trybie obrony, bo podobno takie coś istnieje. Z tym przylotem na tydzień do USA to raczej ostateczność, ze względu na niepotrzebne koszty za bilety, chociaż czasem można coś w bardzo dobrej cenie znaleźć. Czekam, aż moja żona wyrobi sobie paszport i będziemy wysyłać DS-260 Jak możecie powiedzieć z własnego doświadczenia, jak to wygląda z pracą? po przylocie do USA. Ja osobiście będę leciał do Michigan konkretnie Detroit, ponieważ tam mam siostrę i u niej będę mieszkał na początku. Mój język angielski oceniam na poziom B2/C1. Czy studia, które ukończyłem w Polsce UEK w Krakowie kierunek marketing i komunikacja rynkowa (licencjat), magisterka (zarządzanie). Przydadzą mi się czy tak średnio? Jeśli chodzi o zdobycie jakiejś konkretnej pracy?
 12. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Witam serdecznie wszystkich, Mam pytanie/pytania. Zostałem wylosowany, jeśli chodzi o zieloną kartę 2019EU00002***. Byłem w stanach 6msc w Detroit u siostry w 2012 i bardzo mi się wtedy podobało. Od 28.07 jestem żonaty i chcemy w niedziele uzupełnić ds-260 czy do wypełnienia ds-260 trzeba mieć wyrobione paszporty? Ja mam wyrobiony moja żona nie. Kolejne pytanie, bo się zastanawiam w przyszłym roku kończę studia magisterskie i rodzi się pytanie czy jak dostanę rozmowę np. w grudniu czy wyrobie się z obroną, bo z tego co pamiętam czas na wylot z Polski to pół roku? Da się jakoś opóźnić wylot? czy jedyną opcją jest udanie się do stanów i wrócenie na obronę pracy? Pozdrawiam
×