Jump to content

Wojciech1991

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Powoli się zbieram do zakupu biletu i mam pytanie. Czy mogę kupić bilet w jedną stronę, jeśli mamy przyznaną GC? Bo tak patrzę na ofertę "Lotu" i oni mają możliwość polecenie w jedną stronę, natomiast lufthansa już na przykład nie..
 2. Z tego co czytałem przykładowo w Locie można trzymać zwierzę w kabinie do 8kg w odpowiednim transporterze. Jeździ z nami autem, natomiast bardzo głośno miałczy. Z tego co się orientowałem to są specjalne obrożę, które uspokajają zwierzę lub środki uspokajające, ale większość weterynarzy je odradza, ze względu na to, że rozrzedzają krew i jest większe prawdopodobieństwo zawału zwierzaka.
 3. Czy ktoś z Was lecąc do Usa zabierał ze sobą jakieś zwierzę? My zabieramy kota i jestem ciekawe jak to wygląda. Kot ma już paszport, chipa oraz szczepienie na wściekliznę.
 4. Czy ktoś wysyłał paszport do ambasady poprzez TNT? Czy mam wysłać tylko paszport na piękna 12 i oni sobie już to ogarną? Potrzebuje wysłać, aby wbili mojej żonie Vise w paszport i pozostałe dokumenty. Druga sprawa nie miałem wcześniej czasu, ale rozwiązałem problem z zarejestrowanie się na stronie: https://cgifederal.secure.force.com/ Ja ubiegając się o wizę turystyczną w 2012 nawet nie pamiętałem, ale zakładałem tam konto i dlatego nie chciało mnie puścić. Jeśli ktoś nigdy nie był w stanach to nie będzie miał problemu. Pozdrawiam
 5. Dwie vizy mniej Po jakim czasie otrzymaliście paszport od ambasada poprzez TNT (odbiór w punkcie)?
 6. Czy ktoś miał problemy z podpunktem 2? "2. Założyć konto na siebie i ustalić sposób odbioru paszportów z wizami: https://cgifederal.secure.force.com/- jak ktoś ma żonę i dzieci to też trzeba tam wpisać ich dane.- proces wpisywania danych na stronie powinien się zakończyć wydrukowaniem kartki/kartek z adresem odbioru paszportów wraz z kodem kreskowym i numerem UID.- nic więcej nie robimy na tej stronie (chyba???)" Ja nie mogę założyć nowego konta, próbowałem już na wszystkie sposoby. Ktoś miał z tym kiedyś problem? Sorry, że spamuje, ale mam rozmowę już w poniedziałek, a ambasada do dziś mi nie odpisała..
 7. Czy ktoś miał problemy z podpunktem 2? "2. Założyć konto na siebie i ustalić sposób odbioru paszportów z wizami: https://cgifederal.secure.force.com/- jak ktoś ma żonę i dzieci to też trzeba tam wpisać ich dane.- proces wpisywania danych na stronie powinien się zakończyć wydrukowaniem kartki/kartek z adresem odbioru paszportów wraz z kodem kreskowym i numerem UID.- nic więcej nie robimy na tej stronie (chyba???)" Ja nie mogę założyć nowego konta, próbowałem już na wszystkie sposoby. Ktoś miał z tym kiedyś problem?
 8. Dostałem odpowiedź z ambasady jak by ktoś kiedyś potrzebował "Szanowny Panie, Dziękujemy za korespondencję. Jeżeli wiza będzie przyznana, można nie zostawiać paszportu w ambasadzie, jeśli jest on Państwu potrzebny. Po powrocie z podróży do RPA należy paszport odesłać do ambasady za pośrednictwem kuriera TNT."
 9. Witam ponownie Mam pytanie. Mamy rozmowę w ambasadzie w Warszawie 10 grudnia, a moja żona leci do RPA 11 grudnia, czy oni dają jakiś paszport tymczasowy jak zabiorą Nasze? Pozdrawiam
 10. Nieżle.. ja nic takiego nie dostałem. Dostałem tylko coś takiego oraz Pani z Warszawy do mnie napisała odnośnie dodania wniosku ds-260 dla mojej żony. Jutro idziemy na pierwsze badania. Napisałem do Kentucky o otwarcie mojego wniosku. Po jakim czasie oni odpisują? I po prostu jak pozmieniam to co potrzebuje odsyłam im z powrotem tak? .
 11. Jesteś w stanie mi wysłać screen, w którym miejscu masz ten plus do dodania nowej osoby?
 12. Ja już mam spotkanie 10 grudnia w ambasadzie w Warszawie. Tylko ja specjalnie wziąłem ślub przed wypełnieniem ds-260 i tam wpisałem, że posiadam żonę i w moim wniosku wpisałem jej dane. Nadal muszę prosić o otworzenie mojego wniosku i mi się pojawi ten "plus" do dodania kolejnej osoby? i chyba wtedy też nie widziałem tej opcji dodania kolejnej osoby podczas wypełniania wniosku chyba, że coś przeoczyłem. Druga sprawa i tak muszę odblokować mój wniosek, ponieważ mój tata zmarł.
 13. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak mam dodać kolejny wniosek ds-260 dla mojej żony? Bo w tym panelu mogę tylko sprawdzić mój wniosek ds-260 wypełniony.
 14. A powiedźcie mi jak moja żona ma wypełnić osobny wniosek ds 260? Jak wchodzę w mój case number to tylko mogę zobaczyć mój wniosek ds 260 wypełniony. I nie widzę opcji dodania kolejnego.
 15. Witajcie ponownie, przepraszam, że tak męczę, natomiast mam 2 pytania. Jeśli chodzi o lekarza, należy iść przed wizytą do jakiegoś innego lekarza w celu zrobienia np. szczepionek czy prześwietlenia czy wszystko załatwię w tej rekomendowanej klinice Krakowskiej? Druga sprawa dostałem maila od ambasady odnośnie ds-260 dla mojej żony, aby ją wypełnić. "Szanowny Panie, W związku z planowaną na 10 grudnia br. rozmową z konsulem ws. wizy imigracyjnej informujemy, że aby Pana żona Izabela mogła do niej przystąpić musi wypełnić wcześniej on-line formularz DS-260. Podobnie jak dla Pana, również dla niej wymagany jest pełen pakiet dokumentów – badania lekarskie, zupełny odpis aktu urodzenia i małżeństwa, zaświadczenie o niekaralności. Z szacunkiem, Dział Wiz Imigracyjnych Ambasady USA w Warszawie" Ktoś miał taki przypadek? i gdzie wypełnić ds-260 dla Mojej żony?
×
×
 • Create New...