Skocz do zawartości

Wojciech1991

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Czy ktoś wysyłał paszport do ambasady poprzez TNT? Czy mam wysłać tylko paszport na piękna 12 i oni sobie już to ogarną? Potrzebuje wysłać, aby wbili mojej żonie Vise w paszport i pozostałe dokumenty. Druga sprawa nie miałem wcześniej czasu, ale rozwiązałem problem z zarejestrowanie się na stronie: https://cgifederal.secure.force.com/ Ja ubiegając się o wizę turystyczną w 2012 nawet nie pamiętałem, ale zakładałem tam konto i dlatego nie chciało mnie puścić. Jeśli ktoś nigdy nie był w stanach to nie będzie miał problemu. Pozdrawiam
 2. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Dwie vizy mniej Po jakim czasie otrzymaliście paszport od ambasada poprzez TNT (odbiór w punkcie)?
 3. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Czy ktoś miał problemy z podpunktem 2? "2. Założyć konto na siebie i ustalić sposób odbioru paszportów z wizami: https://cgifederal.secure.force.com/- jak ktoś ma żonę i dzieci to też trzeba tam wpisać ich dane.- proces wpisywania danych na stronie powinien się zakończyć wydrukowaniem kartki/kartek z adresem odbioru paszportów wraz z kodem kreskowym i numerem UID.- nic więcej nie robimy na tej stronie (chyba???)" Ja nie mogę założyć nowego konta, próbowałem już na wszystkie sposoby. Ktoś miał z tym kiedyś problem? Sorry, że spamuje, ale mam rozmowę już w poniedziałek, a ambasada do dziś mi nie odpisała..
 4. Czy ktoś miał problemy z podpunktem 2? "2. Założyć konto na siebie i ustalić sposób odbioru paszportów z wizami: https://cgifederal.secure.force.com/- jak ktoś ma żonę i dzieci to też trzeba tam wpisać ich dane.- proces wpisywania danych na stronie powinien się zakończyć wydrukowaniem kartki/kartek z adresem odbioru paszportów wraz z kodem kreskowym i numerem UID.- nic więcej nie robimy na tej stronie (chyba???)" Ja nie mogę założyć nowego konta, próbowałem już na wszystkie sposoby. Ktoś miał z tym kiedyś problem?
 5. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Dostałem odpowiedź z ambasady jak by ktoś kiedyś potrzebował "Szanowny Panie, Dziękujemy za korespondencję. Jeżeli wiza będzie przyznana, można nie zostawiać paszportu w ambasadzie, jeśli jest on Państwu potrzebny. Po powrocie z podróży do RPA należy paszport odesłać do ambasady za pośrednictwem kuriera TNT."
 6. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Witam ponownie Mam pytanie. Mamy rozmowę w ambasadzie w Warszawie 10 grudnia, a moja żona leci do RPA 11 grudnia, czy oni dają jakiś paszport tymczasowy jak zabiorą Nasze? Pozdrawiam
 7. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Nieżle.. ja nic takiego nie dostałem. Dostałem tylko coś takiego oraz Pani z Warszawy do mnie napisała odnośnie dodania wniosku ds-260 dla mojej żony. Jutro idziemy na pierwsze badania. Napisałem do Kentucky o otwarcie mojego wniosku. Po jakim czasie oni odpisują? I po prostu jak pozmieniam to co potrzebuje odsyłam im z powrotem tak? .
 8. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Jesteś w stanie mi wysłać screen, w którym miejscu masz ten plus do dodania nowej osoby?
 9. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Ja już mam spotkanie 10 grudnia w ambasadzie w Warszawie. Tylko ja specjalnie wziąłem ślub przed wypełnieniem ds-260 i tam wpisałem, że posiadam żonę i w moim wniosku wpisałem jej dane. Nadal muszę prosić o otworzenie mojego wniosku i mi się pojawi ten "plus" do dodania kolejnej osoby? i chyba wtedy też nie widziałem tej opcji dodania kolejnej osoby podczas wypełniania wniosku chyba, że coś przeoczyłem. Druga sprawa i tak muszę odblokować mój wniosek, ponieważ mój tata zmarł.
 10. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak mam dodać kolejny wniosek ds-260 dla mojej żony? Bo w tym panelu mogę tylko sprawdzić mój wniosek ds-260 wypełniony.
 11. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  A powiedźcie mi jak moja żona ma wypełnić osobny wniosek ds 260? Jak wchodzę w mój case number to tylko mogę zobaczyć mój wniosek ds 260 wypełniony. I nie widzę opcji dodania kolejnego.
 12. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Witajcie ponownie, przepraszam, że tak męczę, natomiast mam 2 pytania. Jeśli chodzi o lekarza, należy iść przed wizytą do jakiegoś innego lekarza w celu zrobienia np. szczepionek czy prześwietlenia czy wszystko załatwię w tej rekomendowanej klinice Krakowskiej? Druga sprawa dostałem maila od ambasady odnośnie ds-260 dla mojej żony, aby ją wypełnić. "Szanowny Panie, W związku z planowaną na 10 grudnia br. rozmową z konsulem ws. wizy imigracyjnej informujemy, że aby Pana żona Izabela mogła do niej przystąpić musi wypełnić wcześniej on-line formularz DS-260. Podobnie jak dla Pana, również dla niej wymagany jest pełen pakiet dokumentów – badania lekarskie, zupełny odpis aktu urodzenia i małżeństwa, zaświadczenie o niekaralności. Z szacunkiem, Dział Wiz Imigracyjnych Ambasady USA w Warszawie" Ktoś miał taki przypadek? i gdzie wypełnić ds-260 dla Mojej żony?
 13. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Witam, mamy rozmowę na 10 grudnia w konsulacie Kiedy proponujecie się umawiać do lekarza? Tak, aby na spokojnie wszystko załatwić? Do lekarza idziemy do Krakowa, bo też tutaj mieszkamy. I ile się czeka na dokument o niekaralności?
 14. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Cześć wszystkim ponownie, Dostałem maila od ambasady: "You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing." Niestety nie mogę się zalogować piszę, że confirmation number jest 16-znakowy a ja mam 14-scie. Już probowałem z dodatkowymi zerami i nadal nic. Gdzieś kiedyś czytałem o tym na forum, natomiast teraz nie mogę tego znaleźć jakieś pomysły?
 15. Wojciech1991

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Mam pytanie, ponieważ czekamy na paszport mojej żony, aby wysłać ds-260 i zastanawiam się czy nie wyrobić sobie nowego dowodu osobistego. Mój aktualny jest do stycznia 2019. Czy nie będzie jakichś potem komplikacji, jeśli wyrobie go dopiero po wysłaniu ds-260? ktoś był w takiej sytuacji?
×