Skocz do zawartości

Zabcia1212

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  Dzisiaj ponownie spróbowalam i dostałam wizę dziękuję za wszystkie rady
 2. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  Napisałam tutaj bo chciałam się doradzić, ja nie twierdzę że pójdę drugi raz powiem o ślubie i wizę dostanę. Zapomniałam bo byłam pierwszy raz stresowalam się a Pani zadawała mi bardzo dużo pytań więc czasem chyba i portfela do sklepu zapomnimy. Nie każdy jest taki że podejdzie na luzie dużo mówi i jest pewny siebie. Tak to nie jest dużo pieniędzy ale też mam umowę i wiadomo że nie chce sobie zrobić problemu wyjechać i później mieć kary.
 3. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  Tak myślę że to dużo zmienia bo każdy chciałby być na takiej uroczystości która dotyczy jego rodziny. Nie będę tutaj pisała jak się tam znalazła ale jest legalnie i ma obywatelstwo.
 4. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  Ślub kuzynki i to nie jest wymyślone bo nie mam po co wymyślać.
 5. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  Nie będą czekać ze ślubem na mnie ponad rok aż zmienię pracę chodziło mi o to że na spotkaniu mówią że jadą do rodziny czy znajomych a później i tak tam pracują.
 6. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  No niestety niektórzy kłamią i dostają wizę a uczciwi nie.
 7. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  Macie może jakieś rady jeszcze?
 8. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  Dzięki za pomoc
 9. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  Nie wiem za bardzo ile się na nią czeka więc jakbym chciała wylecieć 10 listopada to kiedy najpóźniej iść na rozmowę z konsulem?
 10. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  Nie będzie to dziwne że w jednym formularzu pisałam tak a w drugim coś innego i to w krótkim czasie?
 11. Zabcia1212

  Odmowa wizy

  Jadąc w listopadzie będę mieć tydzień urlopu a to wystarczy bo zależy mi tylko żeby być na ślubie, ale niestety zapomniałam o nim wspomnieć. Napisałam że będę 2 tygodnie. Tak pierwszy raz starałam się o wizę, moja mama była ale legalnie.
 12. Witam chciałbym się zapytać czy jeśli ubiegalam się o wizę turystyczna ze względu na ślub kuzynki i dostałam odmowę bo ze stresu zapomniałam powiedzieć o ślubie... Tylko że jadę do cioci. Mogę w jakiś sposób się odwołać lub jeśli będę się znów ubiegać o wizę w ciągu miesiąca jest prawdopodobne że ją dostane czy raczej to zmarnowanie pieniądzy? Dostałam odmowę 214(b) ze względu na brak silnych związków z polską, jestem na stażu od miesiąca czyli tak jakby mam pracę.
×