Jump to content

Zabcia1212

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj ponownie spróbowalam i dostałam wizę dziękuję za wszystkie rady
 2. Napisałam tutaj bo chciałam się doradzić, ja nie twierdzę że pójdę drugi raz powiem o ślubie i wizę dostanę. Zapomniałam bo byłam pierwszy raz stresowalam się a Pani zadawała mi bardzo dużo pytań więc czasem chyba i portfela do sklepu zapomnimy. Nie każdy jest taki że podejdzie na luzie dużo mówi i jest pewny siebie. Tak to nie jest dużo pieniędzy ale też mam umowę i wiadomo że nie chce sobie zrobić problemu wyjechać i później mieć kary.
 3. Tak myślę że to dużo zmienia bo każdy chciałby być na takiej uroczystości która dotyczy jego rodziny. Nie będę tutaj pisała jak się tam znalazła ale jest legalnie i ma obywatelstwo.
 4. Ślub kuzynki i to nie jest wymyślone bo nie mam po co wymyślać.
 5. Nie będą czekać ze ślubem na mnie ponad rok aż zmienię pracę chodziło mi o to że na spotkaniu mówią że jadą do rodziny czy znajomych a później i tak tam pracują.
 6. No niestety niektórzy kłamią i dostają wizę a uczciwi nie.
 7. Nie wiem za bardzo ile się na nią czeka więc jakbym chciała wylecieć 10 listopada to kiedy najpóźniej iść na rozmowę z konsulem?
 8. Nie będzie to dziwne że w jednym formularzu pisałam tak a w drugim coś innego i to w krótkim czasie?
 9. Jadąc w listopadzie będę mieć tydzień urlopu a to wystarczy bo zależy mi tylko żeby być na ślubie, ale niestety zapomniałam o nim wspomnieć. Napisałam że będę 2 tygodnie. Tak pierwszy raz starałam się o wizę, moja mama była ale legalnie.
 10. Witam chciałbym się zapytać czy jeśli ubiegalam się o wizę turystyczna ze względu na ślub kuzynki i dostałam odmowę bo ze stresu zapomniałam powiedzieć o ślubie... Tylko że jadę do cioci. Mogę w jakiś sposób się odwołać lub jeśli będę się znów ubiegać o wizę w ciągu miesiąca jest prawdopodobne że ją dostane czy raczej to zmarnowanie pieniądzy? Dostałam odmowę 214(b) ze względu na brak silnych związków z polską, jestem na stażu od miesiąca czyli tak jakby mam pracę.
×
×
 • Create New...