Jump to content

Aaren

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Urodziłem się kobietą, jestem jeszcze przed tranzycją i nie wiem jak z tym będzie w Polsce, bo nie jesteśmy wspomagani przez NFZ od '99, więc mogę pozostać resztę życia kobietą bez względu na moje zdrowie psychiczne. Zrobi się.
  2. Czyli warto zrobić prawo jazdy na tira? Rozważę. Ta świetlica to też spoko pomysł. Dzięki za konkretne podpowiedzi. Jakby ktoś jeszcze coś wiedział o kwestiach agencji pracy i/lub ludzi ts to byłoby super.
  3. Rozważam au pair, ale wszędzie widzę dowód pracy w opiece nad dziećmi, a nie jest to dość dochodowe, aby wybrać to jako sposób zarobku w czasie studiów. W&T mnie kusiło dopóki nie wspomnieli o kosztach, które zżerają cały zarobek z USA a czasem nawet więcej. Dlatego pytam o zaufane agencje pracy.
  4. Witam, chcę wyjechać po studiach na rok do USA by zobaczyć, czy mi odpowiada życie w Ameryce. Czy jest to w ogóle możliwe? Robię studia astronomiczne, więc nie jest to kierunek, który ma tysiące ofert pracy. Myślę, że dobrą opcją byłaby praca w hotelu (albo jako zwykły kierowca, nie tira), ale nie mam pojęcia jak znaleźć agencję pracy, która nie zrobi mnie w konia. Dodatkowo będę po studiach, więc i stracę status studenta, a to się jakoś chyba liczy do visy, tak? Ponadto fajnie jakbyście mi powiedzieli jak wygląda imigracja dla osób transseksualnych jeśli wiecie (np. czy pracodawca jest mniej skory do zatrudnienia) Z góry dzięki. Marzy mi się aktorstwo w NYC od dawien dawna, ale chcę się upewnić, że USA jest w ogóle dla mnie. W UK pracę mam już za sobą i nie odpowiada mi za bardzo tamtejsza dynamika (wszystko wydaje mi się starym miasteczkiem, nawet duże miasta ze względu na styl zabudowy), planuję w któreś wakacje pojechać pracować w hotelu w Japonii no i fajnie byłoby rzeczywiście liznąć USA.
×
×
  • Create New...