Skocz do zawartości

izaboo1983

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. izaboo1983

  Loteria wizowa DV 2020

  Mam pytanie wypełniłam wniosek wyskoczyła strona że jest DC-2020 Submission Confirmation: Entry Received oraz Success! Wnioskując z informacji wniosek przeszedł i teraz już tylko sprawdzać czy przeszedł w maju tak? Czy jakiegoś emaila powinnam dostać czy coś? Co teraz?
 2. Mam pytanko jest opcja z startowaniem mając 2 letnie doświadczenie zawodowe w ciągu ostatnich 5 lat. Mąż ma ukończone szkolenie ale nie zawsze ma świadectwo z tytułem właściwym. Pracował w zawodzie który jest na liście ale albo nie miał umowy albo miał ale w nazwa stanowiska była nieadekwatna do wykonywanych obowiązków.
 3. Witam Chce w tym roku startować w loterii jak rozumiem wyniki w przyszłym roku, a wiza w 2020. Czy jednak jeśli się dowiem że wizę dostaniemy w 2020 to na przykład mogę pojechać do USA w 2019 r. na wizie studenckiej konkretnie na roczny kurs językowy i już tam wizę odebrać? Tak wiem że nie mogę przez ten czas pracować ale mamy tam rodzinę więc mamy gdzie być.
 4. Witam Planuje wyjazd do USA do ale zastanawiam się jak wygląda od strony technicznej wyjazd z owczarkiem niemieckim. Ma ktoś już jakieś doświadczenie w tym zakresie. Bo bez mojej suni się nie ruszę, a poza tym to jest pies podróżnik z auta jej wygonić się nie da.
×