Jump to content

agata038

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jeszcze tak na marginesie- nie potrzebuje ETA?
 2. Cześć mam pytanie. Czy ktoś z Was może jechał autem z USA do Kanady? Chcemy jechać zobaczyć wodospad Niagara a później pojechać do Toronto i wrócić do USA z powrotem. Ktoś wie jak to wygląda na przejściu granicznym itp?
 3. Raczej nie myślałam o kupnie iphona w apple store tylko w normalnym sklepie. Tak jak tutaj w Polsce można kupić ip w media expert itp. to w USA na pewno można kupić w innym sklepie niż w apple store. A no i nie chce kupować najnowszego tylko iphone 7 lub 8
 4. Chodziło mi o cenę. Bo jeśli różnica wynosi jakieś 300zł to już wole w Polsce kupić :p
 5. Cześć, czy ktoś z Was może kupował któregoś z iphonó'w w USA? Opłaca się to w ogóle?
 6. 1.Cały wniosek wypełnia się w języku angielskim 2. Każdy ma osobny ds160 później tworzysz konto i możesz ich dodać.
 7. My się staraliśmy całym "stadem", każdy wypełniał wniosek osobno i razem umówiliśmy się na rozmowę. Wszędzie nas kierowali razem i każdy z nas dostał wizę więc good luck!
 8. Wizyta w konsulacie w Krakowie. Przed konsulatem stała Pani, która pytała o imię i nazwisko i sprawdzała czy jesteś na liście, a później prosiła o potwierdzenie ds160. W środku czekanie w kolejce na rozmowę z konsulem jakieś 15 minut. Byliśmy w trójkę przy okienku i padły następujące pytania: Do kogo, na ile, gdzie, czym każdy z nas się zajmuje, ilu pracowników liczy pańska firma i to na tyle z pytań. Pani Konsul więcej klikała na klawiaturze niż z nami rozmawiała(Apropo, z ciekawości może ktoś z Was wie, co tak stukają w tą klawiaturę? :D) Na koniec "wiza przyznana, miłego pobytu" Rozmowa trwała jakieś 5 minut, a cały pobyt w konsulacie 30 minut.
 9. Wątek nieaktywny bo wizę już dostałam ale i tak dzięki za pomoc.
 10. Mam zagwostkę w potwierdzeniu zapisu na spotkanie znajduje się "Imię i nazwisko osoby ubiegającej się o wizę: Kowalski, Jan" Czy to jest poprawne? na 100% dobrze uzupełniłam dobrze wszystko i nie wiem dlaczego jest taka kolejność? tak ma być czy jednak coś moze jest źle? Czy to nie ma znaczenia? Dodam, że w lubryce "Spotkanie umówione przez" jest już napisane Jan Kowalski, a nie Kowalski Jan. (Jan Kowalski to przykład)
 11. Chodze do liceum, to mam wybrac z listy "zawodow" ze jestem "student" czy "education"? ;P proszę o pomoc
 12. kolejne pytanie ;p chodze do liceum, to mam wybrac z listy "zawodow" ze jestem "student" czy "education"?
 13. Jeszcze dwa pytania, tam gdzie trzeba opisać swoje obowiązki to należy to opisać w języku angielskim? I czy jak wpisuje jakie miasta będą odwiedzane to mam wpisać „Nowy Jork” czy „New York”? Albo poprzednie stanowisko mam wpisać po angielsku czy polsku?
 14. Hej, mam pare pytań co do DS-160, mogą wydawać się one trochę śmieszne, ale wole się upewnić czy dobrze wypełniam ;p 1. Jeśli jest pytanie o nazwiska(nazwisko?)matki to podaje jej naziwisko które ma, miała(panieńskie) czy wpisuje oba? (chodzi w tym przypadku o mamę mojej mamy) 2. Czy jeżeli mam pierwsze imię, ale zarówno też drugie to za każdym razem mam wpisywać te oba imiona jak np wypełniam wniosek mamie i dodaje siebie jako osoba która z nią podróżuje to mam wpisać moje oba imiona czy tylko to pierwsze? 3. Na końcu jest napisane, ze muszę podać czy ktoś pomógł uzupełniać wniosek- Jeśli chodzi o imiona mam wpisać tylko pierwsze imię czy drugie tez? 4. Czy jak podaje adres ulicy np. „1234 North Ocean” to to jest poprawnie czy powinno być „1234 North Ocean Street”? Swoją drogą, spore zamieszanie z tymi imionami i czy ktoś mi by mógł wytłumaczyć jak to z nimi jest?
×
×
 • Create New...