Jump to content

hilo

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super! Jaki ma przedział numerku? Coś niskiego? Pamiętaj, że jeśli chcesz z nią, to musicie mieć "ucementowany" związek!
 2. To w sumie trochę nieprawda ludziska. Zerknijcie sobie na edycję 2019 - tam przez wiele pierwszych stron też przewijało się sporo nieudanych. Dopiero później zaczęło się sypać więcej tych pozytywnych. Po prostu niektórzy czekają na to by strona działała znośnie lub sobie muszą przypomnieć o tym, że brali w ogóle udział :D.
 3. @miti789 - to jest oficjalna strona, ale po prostu poprzez adres IP, a nie nazwę domeny. Coś robili z rozwiązywaniem nazwy domeny i przez to pod standardowym adresem od razu site jest nieosiągalny (DNSy mogą się rozchodzić do 72h nawet, ale oczywiście zwyczajowo jest to krótsze). Wrzucałem zresztą wcześniej dowód, że ten adres IP należy do dvlottery. Brawo, @sobota, @piotrek39. Trzymam kciuki byście się załapali :).
 4. Na razie to tylko Chiny chcą :D. @joC - https://169.253.175.195/ESC/ próbuj tu ;)!
 5. Wczoraj sporo osób (w tym i ja) już znaliśmy swoje niepocieszne wyniki, a dzisiaj dochodzą kolejne osoby. A dzisiejsza sytuacja z brakiem dostępu przez domenę do dvlottery, to pewnie efekt zabawy informatyków odpowiedzialnych za ten site. Dziwne tylko, że już po ogłoszeniu wyników, a nie na kilka dni przed...
 6. Chyba jak zaczną się rozmowy, to zaczynają się miesiąc w miesiąc pojawiać biuletyny ile kto zgarnął. Na pewno ktoś to umieszczał w temacie o DV2019.
 7. Chyba mamy słaby rok dla Polaków (albo dla Europy) :C.
 8. Nie mniej jest to oficjalny adres IP serwera dvlottery i można z niego lecieć. Zresztą słaby argument z tym czasem rejestracji i postami...
 9. @Jan0 - bo wchodzisz z adresu IP, gdzie certyfikat jest na domenę (dvlottery). Możesz zaakceptować zły cert, a jak nie działa, jak wspominałem wyżej, to proponuję starsze przeglądarki lub te oparte o Chromium.
 10. Też mam nadzieję, że to po prostu ktoś próbujący jechać na emocjach tych, którzy już zobaczyli, że muszą próbować raz jeszcze w przyszłym, ale zawsze jest gdzieś w człowieku ten zapas serducha i próbuje pomóc, bo może naprawdę ktoś żyje w niewiedzy... Ciekawe dlaczego postanowili coś zmieniać w temacie serwerów/domeny dvlottery akurat gdy już ruszyły wyniki...
 11. Nie do końca, bo niektóre nowsze przeglądarki czegoś takiego mogą nie przepuścić :P. Nie mniej i tak już ten adres jest mega obciążony. Biedne te ich serwery...
 12. W takich momentach, jak opowiada nam teraz tutaj @MIKAUK1990, jest mi okropnie smutno... @danielwro - nie ma co tego wyżej podawać z httpsem, bo się certyfikat będzie pluł.
 13. No na razie strona jest off, więc nawet to nie kwestia tego, że jest "obciążona". Także trzeba czekać aż ją znowu włączą. A co do ponurej ankiety i jak nam idzie w dv2020, to zobaczymy z biuletynów.
 14. Wątpię, bo i tak losują x2 formularzy (50k wiz, a 100k wylosowanych), a na dodatek jeden wniosek może zabrać kilka wiz (rodzina). Plus często nawet Ci z wysokim CN nie mają szans dostać swojej wizy (tacy co nawet mają poniżej 50k numerek)...
 15. Ciągła walka ze stroną w końcu przynosi rezultat. Częste F5 ;). No i warto startować od razu z https://www.dvlottery.state.gov/ESC/, a nie bez /ESC. Szkoda, że nie działa to na rezultat :C.
×
×
 • Create New...