Jump to content

DziwnyPrzypadek

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Dzięki wielkie za informacje :). W takim razie zostanę przy tym hotelu, ewentualnie będę się rozglądał za jakimiś okazjami bliżej bo mam możliwość darmowej anulacji. Ewentualnie polecacie jakieś lepsze lokalizacje oprócz Manhattanu, lepsze w sensie bezpieczniejsze?
  2. Myślałem o tym, New Jarsey jest na ogół bezpieczne? Co do lokalizacji tego hotelu, czytałem trochę o okolicy i opinie są różne. Niby bardzo blisko do metra, aczkolwiek już sam nie wiem czy to trochę nie jest przesada z tym niebezpiecznym Brooklynem.
  3. Cześć, w grudni lecę z dziewczyną na weekend do NYC. Jako, że jest to nasza pierwsza wizyta w Stanach, chciałbym się poradzić na temat bezpieczeństwa. Zarezerwowałem nocleg tutaj - https://www.booking.com/hotel/us/bklyn-house-new-york-brooklyn.pl.html i mam mieszane uczucia co do lokalizacji tego hotelu, zwłaszcza, że jak wiadomo w grudniu dosyć szybko będzie się robić ciemno, więc zazwyczaj będziemy wracać w godzinach wieczornych. Naczytałem się trochę na temat bezpieczeństwa w różnych częściach NYC i w sumie sam nie wiem ile w tym prawdy. Będę wdzięczny za sugestie. Pozd
×
×
  • Create New...