Jump to content

matthew31337

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra, dzięki wielkie wszystkim, którzy poświecili czas, żeby mi coś doradzić. Od jutra zaczynam działać w tym temacie. Oby się udało i żebym wyjechał marzenia trzeba spełniać.
 2. Z tego co czytam to oszustwo podlega pod to, dobrze widzę? :/ W takim razie mogę zapomnnieć o wizie?
 3. Właśnie jest taki problem, to było 10 lat temu, ale sprawa trwała 8 lat i wyrok dostałem 2 lata temu dopiero przez opieszałość polskich sądów bo to była trudna sprawa dla nich, więc w papierach mam dalej zawieszenie wyroku do dziś.
 4. Dobrze bardzo dziękuje Wam za rady! Nie spodziewałem się, że tak szybko mi odpowiecie. Postanowiłem nie kłamać, czasem najgorsza prawda jest lepsza niż ściemnianie. Jade załatwić wyciąg z karalności i to przetłumaczę. Jak myślicie jest mała szansa na to, że mi konsul wbije wizę czy raczej podchodzą do osób karanych bardzo podejrzliwie? Dodam, że prowadzę w polsce dobrze prosperująca firmę, mam kuratora, ale według niego jestem już zresocjalizowany. Niestety za błędy młodości się płaci..
 5. Napisałem powyżej, to załóżmy, że podam, że byłem karany, czy takie przestępstwa dyskwalifikują mnie do wyjazdu? Mogę o nim zapomnieć, jeśli dam TAK?
 6. Byłem karany za oszustwo, pobicie i paserstwo, ale to jakby stary temat, ale wszystko dostałem w zawieszeniu, nigdy nie siedziałem w więzieniu. Moja karalność była że tak powiem "za małolata" teraz prowadzę dobrze prosperująca firmę i nie zamierzam się już w nic wpakować. Spore ryzyko, że się wyda? Czy oprócz dożywotniego bana są inne konsekwencje np areszt w USA?
 7. No dobra to powiedzmy, że ten temat ogarnięty, ale co dalej? Czy dostanę wizę jako osoba karana? Mam wyrok w zawieszeniu... Dodatkowo co by się stało jakbym w ESTA odpowiedział na to pytanie "NIE" "2) Have you ever been arrested or convicted for a crime that resulted in serious damage to property, or serious harm to another person or government authority?*"
 8. Jeszcze nie posiadam polskiego, myślałem, że w PL nie mogę wbić wizy do niemieckiego i chciałem jutro to załatwić
 9. Odciski zostawiałem ostatnio do paszportu niemieckiego, ale nigdzie indziej nie mają.
 10. Witam Planuje polecieć do USA na wakacje - posiadam paszport niemiecki, wiec wiem, że wystarczy wypełnić Esta i można lecieć, ale jest pewien problem. Jestem osobą karaną w PL i tu zameldowaną. Jak to rozegrać w najlepszy sposób? Jeśli w ESTA wybiorę, że jestem karany zostanie pewnie odrzucone i będę musiał starać się o wizę na paszport polski, ale czy jest jakaś szansa, że otrzymam takową wizę? Dodam, może również, że prowadzę w Polsce firmę, więc mam do czego wracać. Wiele osób z tego forum jest na pewno bardziej doświadczonych ode mnie, więc proszę Was o radę co wy byście zrobili na moim miejscu Z góry dzięki rodacy !
×
×
 • Create New...