Jump to content

Yoanna_R6

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Okej dzięki. Jestem tu nowa, chciałam dobrze Faktycznie widzę, że nie mogę już tego edytować. Co powinnam zrobić? Wyrzucę wszystko co jest po angielsku i dodam kilka wskazówek jak co wypełnić.
  2. *POST NOT FINISHED, WILL BE UPDATED*/*POST NIEDOKOŃCZONY, BĘDZIE AKTUALIZOWANY* Case described for the person crossing the USA border legally and only one time, as an Au Pair, having J-1 visa. Later successfully switching to a tourist visa (B2), trying to extend it once, although unsuccessfully and overstaying her status for about 15 months until getting married and filling up the application. J1->B2->Expired Visa and Overstayed Status' Sprawa opisana dla osoby, która przekroczyła granicę USA legalnie, mając wizę J-1 dla Au Pair. Później została zmieniona na wizę turysty
  3. Cześć. Jestem właśnie w trakcie wysyłania aplikacji o Zieloną Kartę po ślubie z obywatelem. Wspomagałam się trochę tym forum, ale kilka rzeczy się zmieniło i chciałabym zaktualizować wszystkie informacje, aby ułatwić to zadanie przyszłym aplikantom. Czy powinnam to zrobić tutaj, czy utworzyć nowy wątek?
×
×
  • Create New...