Jump to content

John_Doe

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oraz chcialbym sie dowiedzieć vzy petycja g325 nadal jest wymagana. Nigdzie o tym nic nie jest napisane, tylko w jakis starych instrukcjach.
 2. A czy w tych dokumentach mam dawac dwa zdjecia beneficjenta czy sponsora tez?
 3. Tłumaczenie zaświadczeń rodziny/przyjaciół/kogośtam również musi być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego?
 4. Witam. Zbliżam się szybkimi krokami do wysyłki mojej petycji I-130 w celu sponsorowania żony. Niestety czytam te wszystkie instrukcje i ciężko jest mi rozszyfrować co ja mam zamieścić w tej kopercie w końcu. Wiem, że napewno: - aplikacja i-130 - aplikacja i-130a - aplikacja pozwalająca na pobranie kasy z karty - aplikacja dzięki której dostanę info na maila o statusie aplikacji - potwierdzenie bycia obywatelem USA: ksero paszportu, certyfikat urodzenia - 2x2 zdjęcia paszportowe moje i jej i do tego jeszcze dochodzą te wszystkie potwierdzenia, że małżeństwo nie jest sfałszowane? Mam tam wrzucić przetłumaczoną kopie aktu ślubu, jakieś wyciągi z banków, potwierdzenia wspólnych kont bankowych, kredytów, intercyz, zdjęcia z naszego życia, rachunki za pierścionki itp itd? Bo nie wiem czy to potrzebne jest już teraz czy dopiero na później jak będziemy się spotykać z urzędnikami na rozmowy?
 5. Część z rzeczy, które wymieniales juz tam mam bo mieszkalem tam kilka lat temu po skonczeniu szkoly sredniej w PL, a miedzy studiami. Chodzi mo glownie o dochod. Bo z tego co sie orientuje, musze wykazac najniższa jakąś tam roczną 22k. Chodzi mi o to, czy I-130 moge złożyć juz wczesniej czy dopiero jak domicyl sobie już zorganizuje. Bo to tez ma znaczenie czy rok-półtorej będę na całość czekał czy dopiero jak juz tam z pol roku powalcze.
 6. Witam. Na wstępie pragnę napomnieć, że chodzi mi jedynie o przybliżony czas poszczególnych etapów. Zdaje sobie sprawę, że każdy przypadek poniekąd jest indywidualny i może trwać różnie. Jestem obywatelem USA od urodzenia, nie mniej jednak większość życia bo 2/3 przeżyłem w Polsce. Obecnie posiadam już żonę i chciałbym wraz z nią wyjechać do USA. Chciałbym się dowiedzieć ile trwa takie wyrabianie "domicylu" zanim będę brany pod uwagę jako prawdziwy sponsor. Po jakim czasie w ogóle warto byłoby aplikować o wizę K3 i znów ile to się rozciąga. Jak przypuszczacie- od momentu mojego rozpoczęcia odprowadzania podatków do wjazdu żony do USA jaki czas na ogół mija?
 7. gdybym już był na miejscu to nie bawiłbym się w rozwiązania z internetu ale chciałem się doinformować na przyszłość w każdym razie dzięki za info dzięki za pomoc!
 8. witam, posiadam prawko wyrobione w IL w 2014, które pod koniec 2015 miałem wymienić na nowe ze względu, że osiągnąłem 21 lat, od tamtej pory mnie nie było w kraju, nie odnowilem go w koncu i chciałem się dowiedzieć czy jak teraz pójdę do DMV, pokaże im dokument to teraz od nowa będę musiał zdawać egzaminy czy tylko nowe zdjęcie i tyle
 9. 22k rocznie to bardzo skromny zarobek. A jaki w takim razie jest sposób aby zabrać taką osobę ze sobą i równocześnie okazywać tą umiejętność utrzymania? Wiza turystyczna dla takowej osoby i próba przedłużania jej na miejscu?
 10. Witam. Jestem obywatelem USA, urodzonym na terenie tego kraju. W kwietniu planuje wyjazd do USA gdyż mieszkam aktualnie w Polsce. Planuję lecieć tam z moją kobietą i chciałbym się dowiedzieć jakie kroki muszę podjąć abym mógł ją tam zabrać bez żadnych pobytów terminowych ani ograniczeń oraz ile to mniej więcej trwa. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...