Jump to content

John_Doe

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Część z rzeczy, które wymieniales juz tam mam bo mieszkalem tam kilka lat temu po skonczeniu szkoly sredniej w PL, a miedzy studiami. Chodzi mo glownie o dochod. Bo z tego co sie orientuje, musze wykazac najniższa jakąś tam roczną 22k. Chodzi mi o to, czy I-130 moge złożyć juz wczesniej czy dopiero jak domicyl sobie już zorganizuje. Bo to tez ma znaczenie czy rok-półtorej będę na całość czekał czy dopiero jak juz tam z pol roku powalcze.
 2. Witam. Na wstępie pragnę napomnieć, że chodzi mi jedynie o przybliżony czas poszczególnych etapów. Zdaje sobie sprawę, że każdy przypadek poniekąd jest indywidualny i może trwać różnie. Jestem obywatelem USA od urodzenia, nie mniej jednak większość życia bo 2/3 przeżyłem w Polsce. Obecnie posiadam już żonę i chciałbym wraz z nią wyjechać do USA. Chciałbym się dowiedzieć ile trwa takie wyrabianie "domicylu" zanim będę brany pod uwagę jako prawdziwy sponsor. Po jakim czasie w ogóle warto byłoby aplikować o wizę K3 i znów ile to się rozciąga. Jak przypuszczacie- od momentu mojego rozpoczęcia odprowadzania podatków do wjazdu żony do USA jaki czas na ogół mija?
 3. gdybym już był na miejscu to nie bawiłbym się w rozwiązania z internetu ale chciałem się doinformować na przyszłość w każdym razie dzięki za info dzięki za pomoc!
 4. witam, posiadam prawko wyrobione w IL w 2014, które pod koniec 2015 miałem wymienić na nowe ze względu, że osiągnąłem 21 lat, od tamtej pory mnie nie było w kraju, nie odnowilem go w koncu i chciałem się dowiedzieć czy jak teraz pójdę do DMV, pokaże im dokument to teraz od nowa będę musiał zdawać egzaminy czy tylko nowe zdjęcie i tyle
 5. 22k rocznie to bardzo skromny zarobek. A jaki w takim razie jest sposób aby zabrać taką osobę ze sobą i równocześnie okazywać tą umiejętność utrzymania? Wiza turystyczna dla takowej osoby i próba przedłużania jej na miejscu?
 6. Witam. Jestem obywatelem USA, urodzonym na terenie tego kraju. W kwietniu planuje wyjazd do USA gdyż mieszkam aktualnie w Polsce. Planuję lecieć tam z moją kobietą i chciałbym się dowiedzieć jakie kroki muszę podjąć abym mógł ją tam zabrać bez żadnych pobytów terminowych ani ograniczeń oraz ile to mniej więcej trwa. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...