Jump to content

MP2018

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No nie do końca. Ja podjąłem ryzyko, żonę posiadam. I nic z tego. Losowanie było i minęło, żona zostaje. Radzę przemyśleć tego typu ruchy dwa razy. :)
 2. No to zaczyna się robić. ..... ciekawie ....
 3. Podobno jeśli wnosek jest odrzucony przez np. Nieprawidłowe zdjęcie to wyświetla również HAS NOT BEEN SELECTED , czy to prawda? A jeśli tak to czy da się w jakiś sposób dowiedzieć dlaczego wniosek został odrzucony ( zdyskwalifikowany ) ?
 4. Wątpię ale ........... podpinam się pod czcze życzenia
 5. Jestem ciekaw oficjalnych danych z losowania. Ktoś się orientuje kiedy takowe powinny ujrzeć swiatło dzienne ?
 6. Biorąc pod uwagę, że większość pisze 2x, 4x, to pewnie z 63 do 3 tak naprawdę jest jakieś 100 do 3
 7. Jak najbardziej rozumiem. Wiesz jak to jest gdy dobre jest wrogiem lepszego W dzisiejszym " bezpiecznym" internecie.
 8. Proponowałbym jednak korzystanie ze strony https://www.dvlottery.state.gov/ . Jest to oficjalne miejsce sprawdzenia statusu. Nie z linków, które dodaje osoba , która udzieliła 2 postów a dołaczyła wczoraj. Wybacz Kuuba.
 9. Intencje instancjami, prawdziwe znasz tylko ty. Nie dziw się. Twój pierwszy post był na tyle niefrasobliwy, że aż ciężki merytorycznie do uzasadnienia. Podpaliło tych, któży startują 1 raz a co dopiero tych co robią to raz 8...... bądź nasty. Powodzenia w procedurze uzyskania promesy wizowej i równie dużego na lotnisku w USA.
 10. Dokładnie....... mi do tej pory na wiele wiele prób udało się 1 raz dotrzeć do moment wpisania numeru i............... nie załadowało się
 11. My się jeszcze mocujemy ze stroną. Wychodzi na to, że na ten moment udało się tylko jednej osobie ? Przy okazji Gratulacje
 12. No to dołączamy do oczekujących ☺ wszystkim liczącym na Gc powodzenia.
×
×
 • Create New...