Jump to content

MP2018

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kzielu... bez zbędnych złośliwości. Kiedyś dawno temu widziałem na naszym forum poruszony temat właśnie o zdjęciach. ( nie odnalazłem go ). Konkluzja była taka, że system odrzuca zdjęcia bez uzasadnienia i nie do końca znanego klucza weryfikacji, poza ogólnie dostępna. Z ciekawości pytam o to bo podobno nie wolno zdjęć korygować graficznie a punkty fotograficzne robią to nagminnie bez pytania. Szkoda, że system nie informuje o usunięciu z puli losowania z powodu np: złej jakości zdj. Tak naprawdę to nie wiesz czy nie zostałeś wylosowanym. Być może w ogóle Twój los był nie ważny bo zgłoszeni
 2. Sprawdziłem to, masz rację. Proporcjonalnie wychodzi. ..... mniej więcej podobnie. Rozbieżność jest pewnie w zakresie statystyki losowania.
 3. Dzięki Xarthisius. Zakładam, że Cię wylosowano? Bardzo mało polaków id kilku lat jest losowanych. Jestem ciekaw skąd taka rozbieżność bo to jest powtarzalna sytuacja nie jednorazowa. Jedne kraje kilka tysięcy a my nadal kilka....,set
 4. Kochani pytanie do osób, które wylosowane w tym roku lub wcześniejszych latach. Jeśli jesteście z Krakowa to gdzie robiliscie zdjęcia do zgłoszenia w loteri DV. Widzę że często prowadzony zakład fotograficzny nie pozwalają się przekonać na brak dokonywania korekty zdjęć. Jakie są doświadczenia osób, które byly wylosowane ? Z samego faktu wylosowane wynika, że ich zdjęcia były zaakceptowane . Serdeczne dzięki za sugestie. Tylko proszę nie traktować tego miejsca za miejsce na reklamę punktu, tylko prawdziwa wskazówkę i pomoc.
 5. No nie do końca. Ja podjąłem ryzyko, żonę posiadam. I nic z tego. Losowanie było i minęło, żona zostaje. Radzę przemyśleć tego typu ruchy dwa razy. :)
 6. No to zaczyna się robić. ..... ciekawie ....
 7. Podobno jeśli wnosek jest odrzucony przez np. Nieprawidłowe zdjęcie to wyświetla również HAS NOT BEEN SELECTED , czy to prawda? A jeśli tak to czy da się w jakiś sposób dowiedzieć dlaczego wniosek został odrzucony ( zdyskwalifikowany ) ?
 8. Wątpię ale ........... podpinam się pod czcze życzenia
 9. Jestem ciekaw oficjalnych danych z losowania. Ktoś się orientuje kiedy takowe powinny ujrzeć swiatło dzienne ?
 10. Biorąc pod uwagę, że większość pisze 2x, 4x, to pewnie z 63 do 3 tak naprawdę jest jakieś 100 do 3
 11. Jak najbardziej rozumiem. Wiesz jak to jest gdy dobre jest wrogiem lepszego W dzisiejszym " bezpiecznym" internecie.
 12. Proponowałbym jednak korzystanie ze strony https://www.dvlottery.state.gov/ . Jest to oficjalne miejsce sprawdzenia statusu. Nie z linków, które dodaje osoba , która udzieliła 2 postów a dołaczyła wczoraj. Wybacz Kuuba.
 13. Intencje instancjami, prawdziwe znasz tylko ty. Nie dziw się. Twój pierwszy post był na tyle niefrasobliwy, że aż ciężki merytorycznie do uzasadnienia. Podpaliło tych, któży startują 1 raz a co dopiero tych co robią to raz 8...... bądź nasty. Powodzenia w procedurze uzyskania promesy wizowej i równie dużego na lotnisku w USA.
×
×
 • Create New...