Jump to content

pochancza

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pochancza

 1. Dzięki za odpowiedzi;) no mnie też nie spytali w ogóle o finanse. Tylko paszport, potwierdzenie rejestracji o odbiór paszportu, certyfikat urodzenia oryginał i kopia, oryginał zaświadczenia o niekaralności, dyplom ukończenia studiów i kopia, 2 zdjęcia.
 2. Hej! Na stronie https://pl.usembassy.gov/visas/immigrant-visas-diversity-visa-program/ jest info, że wymagane jest " Financial Documents Diversity Visa applicants must demonstrate that they have the financial means to support themselves and not become a public charge on the U.S. government." Co to się przedstawia? Stan konta w banku?
 3. Hej, szukam informacji na forum i gdzieś mi się przewija o książeczce wojskowej, ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi, a wg tego co czytam na stronie to wygląda, jakby dla Polski nie były wymagane military records? Pytanie jest - czy jeśli posiadam książeczkę wojskową, to należy gdziś zgłosić się po jakiś dokument i go wysłać, czy skan książeczki, czy to w ogóle nie o to tu chodzi i nic się nie wysyła takiego?;p
 4. aha, ok, to tego nigdzie nie znalazłam, dzięki bardzo za odpowiedź;)
 5. właśnie do tego później dotarłam, dziękuję, sory za głupie pytanie w sumie, ale nie mogłam go potem usunać już. a orientujesz się może jak jest z tym statusem? czy status at NVC, oznacza przeprocesowanie, czy to jest status, po zatwierdzeniu aplikacji, ale niekoniecznie przeprocesowaniu? bo z tego co znalazłam informacje, to że aplikacja jest przekazywana do NVC po przeprocesowaniu przez USCIS
 6. W zależności od tego jaki ma się numer na ile wcześniej mniej więcej przysyłają maila o dosłaniu resztę dokumentów?
 7. O jakich 4 dokumentach mówisz? Trzeba wysłać coś jeszcze zanim dostanie się maila jakiegokolwiek? Status mój jest at NVC,a nie dostałam jeszcze żadnego maila, czy to jest tak, jak powinno być?
 8. Hej;) Mam takie pytanie. Czy jeśli w trakcie składania DS260 jeszcze nie miałam ukończonych studiów magisterskich, ale teraz już jestem po obronie, to czy powinnam wysłać jakieś sprostowanie, że zmieniło się tam w mojej sekcji o edukacji, czy DS260 był na tamten stan i wszelkie aktualizacje mogą ich interesować jedynie na rozmowie?
×
×
 • Create New...