Jump to content

am1299

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by am1299

 1. Czy wykształcenie ma wpływ na przyznanie wizy narzeczeńskiej?
 2. No w moim przypadku to jest: Wioska 123a 12-345 Wioska Bo u mnie na wsi mamy pocztę Wszystkie twoje informacje są bardzo pomocne. Dziękuję za pomoc. Ma się rozumieć, że ty z wizą narzeczeńską nie miałaś problemów?
 3. Dobrze wiedzieć. Korzystałaś z prawnika czy wszystko sama? Czyli okienko State pewnie też puste zostawić? A province to nasze województwo? A jeśli ktoś mieszka na wsi i nie ma ulic, to co zrobić z Street name?
 4. Ale tam jest ZIP code i postal code. Z tego co wiem to jest to samo co nasz kod pocztowy. Więc wpisywałaś nasz kod pocztowy w te oba okienka?
 5. Hej, powie mi ktoś jak wpisać polski adres do formularza I-129F?
 6. Nie mam zamiaru kłamać w papierach, bo wiem jak to się może dla mnie skończyć. Dzięki za radę, na pewno tego nie zrobię Myślałam o jakiej szkole w Stanach. Dobrze mieć jakieś kwalifikację do pracy.
 7. Wtedy napisałam, że chciałbym się zobaczyć z przyjacielem. Podałam jego adres jako adres pobytu. Wszystko było zgodne z prawdą. Konsul stwierdził, że niewystarczająco wytłumaczyłam cel mojej podróży.
 8. Dobrze wiedzieć, że u nas rzadko są odmowy. Tak, jestem pewna
 9. Hej wszystkim, Rok temu poznałam w internecie Amerykanina. Dokładnie latynosa, który kilka lat temu otrzymał obywatelstwo amerykańskie. Po pół roku codziennego gadania na Skype przyleciał do mnie na 2 tygodnie. Jeden tydzień spędziliśmy u jego rodziny we Włoszech. I tak nam się dobrze gadało, że teraz staramy się o wizę narzeczenską. Jestem w klasie maturalnej, nie chcę iść na studia, więc chciałabym wyemigrować do Stanów. Między mną, a narzeczonym jest 10 lat różnicy. Nigdy wcześniej nie byłam w USA (odmowa wizy turystycznej). Bardzo dobrze znam angielski. Związek jest na serio, a
 10. Sorry, nie wiem co się stało. Pisałam normalnie
 11. Hej wszystkim, Rok temu poznałam w internecie Amerykanina. Dokładnie latynosa, który kilka lat uprzednich obywatelstwo amerykańskie. Po pół roku codziennego gadania na Skype przyleciał do mnie na 2 tygodnie. Jeden z naszych rodzin spędził we Włoszech. Tak więc się dobrze ułożyłem gadało, że teraz staramy się o wizę narzeczenską. Jestem w klasie maturalnej, nie chcę iść na studia, więc chciałabym wyemigrować do Stanów. Między mną, a narzeczonym jest 10 lat różnicy. Nigdy wcześniej nie byłam w USA (odmowa wizy pokład). Bardzo dobrze znam angielski. Związek jest na serio, a nie dla pap
×
×
 • Create New...