Jump to content

Mistel

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam pytanie czy mogę gdzieś sprawdzić czy widnieje jeszcze w systemie jako stały rezydent lub Social security jest ważne ?? Miałem dawniej GC która się skończyła ważność kilka lat temu. Ostatnio jak leciałem do USA zrobiłem sobie wize B2 ,ale nie zrzekałem się wtedy GC ani w urzędzie ani na lotnisku tylko pytali czy wiem że mam. I teraz z ciekawości się zastanawiam czy jest to możliwość odnowić i chciał bym sprawdzić gdzieś jak widnieje w systemie. Jak by ktoś wiedzial co i jak to dzięki za pomoc
 2. Plus już ma tylko oferte dla osob co mają tam abonament
 3. Czy jakiś polski operator oferuje internet aby mieć w usa? Bądź czy można kupić w Polsce jakiś starter aby od razu po wyladowaniu mieć tam internet?
 4. Part 1 jest tylko dla osob poniżej 17 roku życia? W part 2 coś trzeba wypelnic jak się robi samemu? Part 3 całe robi konsul tak? A w pkt 8 daje się adres zamiezzkania w Polsce?
 5. Czy jest tutaj ktoś kto wypełniał ten wniosek ? https://www.uscis.gov/sites/default/files/files/form/i-407.pdf . I mógłby powiedzieć o co chodzi w pkt 2 ?
 6. Był ktoś ostatnio na rozmowie w KRK i mógłby napisać co i jak?
 7. A jak posiadam jeszcze biały paszport to z nim też trzeba coś robić?
 8. A jeżeli dawniej miałem Zielona kartę to muszę się jej zrzekać czy coś?
 9. Jestem studentem przebywającym obecnie na urlopie dziekańskim i chce się wybrać z Tata(obywatel USA) odwiedzić rodzinę i pozwiedzać Chicago. I mam 2 pytania : 1) O jaka wize się starać? Turystyczna? 2) Czy jezeli we wniosku dam że chce jechac na 3 miesiące a wizy bym dostal np na rok to mogę lecieć do usa np od marca na 3 miesiące i np jeszcze w lipcu przylecieć na 2? Dodam jeszcze że jako dziecko byłem kilka razy w usa (posiadałem zielona kartę która skończyła swoją ważność)
×
×
 • Create New...