Jump to content

Kinga.

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Byłam w Stanach na Work&Travel i tam rozliczam W2. W Polsce też muszę się z tego rozliczyć jeżeli tak czy to jest konieczne?
 2. Bardzo Ci dziękuję za pomoc, również innym, którzy się udzielili. Pozdrawiam, K.
 3. Czyli jak wyślę ten wniosek to zamkną mi konto jeżeli bilans będzie wynosił 0$ na koncie?
 4. Proszę, screenshot tej prośby o zamknięcie konta. A jak mam konto walutowe w Polsce ?
 5. Mam prośbę o zamknięcie konta. Czy dobrze rozumiem, że jak znajdą się pieniądze na tym koncie to są wstanie mi je przelać na dowolne konto jeżeli wpiszę inny nr konta? Bez problemu przleaja mi pieniadze i zamkna konto ?W załączniku jest ten wniosek. Dziękuję za pomoc Prosba o zamknięcie konta.pdf
 6. Bank of Americ Attn: FL1-300-01-29 PO Box 25118 Tampa, FL 33633-0900 Pomoże mi ktoś to rozszyfrować? Jak chce wysłać do nich maila to co musze wpisac? Jak u nas jest np.annakowalska@gmail.com to co u nich jest ?
 7. Dziękuję. Jeszcze jakbyś mógł wyjaśnić co to jest "FL1-300-01-29, PO Box 25118, Tampa, FL 33622-5118." to jest adres ?
 8. Witam, chciałabym zamknąć konto w Bank od America przez Internet. Na koncie nie ma żadnych pieniędzy. Zna ktoś może sposób albo chociaż maila do tej placówki aby uzyskać informacje w tej sprawie? Może wiecie po jakim czasie sami zamykają konto gdy nie ma na min środków? Dziękuję za jakąkolwiek pomoc
×
×
 • Create New...