Jump to content

Kuba_543

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Cześć, właśnie próbowałem zapłacić za spotkanie i wyskoczył błąd: Your transaction couldnt be processed. Karta Visa.
  2. No tak, zaznaczyłem, że mam poniżej 14. Czyli jeżeli chce isć na rozmowe z synem: dodaje syna jako osobe towarzyszącą, klikam nie przy pytaniach o wiek, klikam nie przy pytaniu o ostatnia wize i wybieram sposob transportu paszportu. Dobrze myśle?
  3. Czyli jak zaznacze nie, to ide na rozmowe do ambasady. Dziecko rozmawia z konsulem razem ze mną? Czy nie. A na tym screenie mam wybrać Interview Waiver czy spotkanie jak chce isc z synem do ambasady?
  4. Cześć, wnioskuję o wizę B2 dla mnie i dla mojego dziecka (13lat r. 2006). Ja byłem wcześniej w stanach. (1 rok wiza pracownicza lata 90.), miałem też wizę turystyczną której nie użyłem. Dzisiaj próbuję się umówić na spotkanie z konsulem na stronie cgifederal. Dodałem syna jako osobę towarzyszącą - po dodaniu go kliknąłem dalej i przeniosło mnie na stronę z pytaniem czy mam 80lat. Odpowiedź nie. Następna strona - czy osoba ubiegająca się o wizę ma poniżej 14lat. Nie wiedziałem co zaznaczyć - ja mam 50lat a syn ma 13. Po chwili namysłu zaznaczyłem tak. Na screenie wyświetliło mi się to: . Nie wiem co zaznaczyć i proszę o odpowiedź czy w poprzednim pytaniu zaznaczyłem poprawnie odpowiedź tak. Dziekuje za pomoc.
×
×
  • Create New...