Jump to content

julka3737

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. julka3737

  Czerwiec

  Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Jak się uda to może przeniesiemy wyjazd na wrzesień ale widzę, że nawet z tym może być problem :/
 2. julka3737

  Czerwiec

  Tak myślałam, ale jak poznacie jakieś bliższe przypuszczenia to proszę o wiadomość. Jest to oczywiście głównie dla uspokojenia nerwów, ale myślę, że zdanie opinii publicznej zawsze trochę pomoże rozjaśnić moją sytuację.
 3. julka3737

  Czerwiec

  Moja rodzina straszy mnie, że nasz wyjazd do Stanów Zjednoczonych w czerwcu najprawdopodobniej nie wypali przez koronawirusa. Co o tym sądzicie? Myślicie, że do czerwca sytuacja się ustabilizuje?
 4. Dziękuje bardzo! Na taką odpowiedź właśnie liczyłam
 5. a na Long Island City przy 37th Avenue
 6. Tam mam akurat mieszkanie z airbnb przy Juan Pablo Duarte Park
 7. Tak, tak chodziło mi o Union City w New Jersey, dlatego się zastanawiałam po której stronie Manhattanu lepiej się zatrzymać.
 8. Wybieram się z mamą i bratem do Nowego Jorku w wakacje i zarezerwowaliśmy hotel w Union City i Long Island City. Czas będziemy spędzać na Manhattanie non stop, więc teraz pytanie, które miejsce lepsze? Czy jest jakaś różnica w ogóle? chodzi mi tylko o bezpieczeństwo i czas podróży do centrum (nie wiem czy gdzieś może są większe korki? itp.)
 9. Kończę 18 lat za miesiąc ,więc gdybym chciała ubiegać się o wizę już to potrzebowałabym podpisów (czy obecności) obojga rodziców? Nie chcemy w to angażować ojca z prywatnych powodów, ale do USA jakby co lecę z mamą i bratem.
×
×
 • Create New...