Jump to content

NoHejMati

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. @mola ohh pisałem to o 24:00... jak wcześniej napisałaś ,,nie jestem ekspertem'' a nie ,,nie jestem ekspertką'' to to mnie w jakiś dziwny sposób zmyliło... Dystansu do siebie!
  2. @mola No to bardzo miło mi, że googlowałeś w moim interesie Czytałem ostatnio kilka artykułów o najbardziej poszukiwanych zawodach w USA i w każdym pisali o dentyście, także to dało mi nadzieję. Mówisz, że dentystów do papierkowej roboty brakuje, ale do konkretnej roboty przy pacjencie, już nie? A no tak!! przecież pobyt stały można sobie załatwić poprzez znalezienie sobie żony Będąc na wakacjach w usa w 2018 poznałem naturę i charakter Amerykanek, i jeśli chodzi o okazywanie uczuć przypadkowym osobom to baaardzo różnią się od Polek xd
  3. @mola czyli jak odbędę w PL staż to wtedy wysyłam wniosek do jakiegoś szpitala w USA, od nich dostaję wizę ?studencką?( lub inną tymczasową) i następnie zdaje tam egzaminy, odbywam praktykę i certyfikuję dyplom?
  4. Witam, za kilka miesięcy będę studentem stomatologii i bardzo marzy mi się praca jako dentysta w USA. Chciałem zapytać czy dentysta i inne wykwalifikowane zawody medycyny mają większą szansę dostania zielonej karty czy wizy na pobyt stały?
×
×
  • Create New...