Jump to content

Nat87

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety nie, wiec do usłyszenia w przyszłym roku! I gratulacje tym co sie udało, powodzenia!
 2. Jak 10 lat tu mieszkam tak o takim czymś takim pierwszy raz słyszę. To co opisujesz to są warunki na socjal: jak nie pracujesz i nie należy Ci sie bezrobocie, a dostaniesz przyznany socjal ( opłacają czynsz, ubezpieczenie plus coś tam na życie dadzą ) ale żeby ktoś swoją wypłatę oddawał ? Bez złośliwości , po prostu interesujący temat, może rzeczywiście coś takiego istnieje ale myśle ze tylko w teorii bo ktoś kto ma dużo kasy na koncie nie pójdzie po socjal lub pójdzie ale dostanie figę z makiem a ktoś kto ma 20€ na koncie to nie ma za bardzo co oddać a Niemcy nie maja w naturze oszczędności, generalnie żyją od wypłaty do wypłaty :-) wiec ciężko mi uwierzyć Ze ktoś idzie dobrowolnie oddać swoją wypłatę żeby jakis urzędnik tym dysponował skoro może mieć swoją kasę czyli nieoficjalnie oszczędzić plus dostac socjal czyli mieć ciastko i zjeść ciasto :-)
 3. Oddaje sie swoja mała pensje do nich ? Możesz to proszę wytłumaczyć ? Do kogo i czyja pensje ?
 4. Czyli wszystkim tym którzy wylosowali , wszystko opłacili, zostali rozpatrzeni pozytywnie przepada zielona karta ?
 5. Ale słow „loteria wizowa tez zawieszona” nie użył wiec sie nie liczy a tak serio to po losowaniu ok 1,5 roku schodzi zanim można wyjechać ? Czy sie mylę ? Do tego czasu powinna sie sytuacja ustabilizować , odrobine :-) No cóż będzie co ma być.
 6. Ja tez , nie od zawsze ale od jakiegoś czasu :-) Aktualnie mieszkam w Niemczech od 10 lat, ale jak to mówią czas na zmiany :-)
 7. mcpear gdzie mogę poczytać o tym ze nie będzie losowania ?
 8. Pierwsza próba iiiiiii 1x Nie ciekawostka : status sprawdziła mi siostra we Francji , tam strona otwiera sie bez problemu. Ja mieszkam w Niemczech i od wczoraj tylko raz udało mi sie załadować stronę i sie zawiesiła i do tej pory nie działa. Pozdrawiam i powodzenia tym którzy jeszcze nie znają wyników :-) do usłyszenia za rok :-)
×
×
 • Create New...