Jump to content

MateuszekFlorida

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuje Haneczka ! Ja mam chyba ostatnie dwa pytania odnoście przyszłego roku gdybym wygrał 1.Czy czas na uzupełnienie ds-260 ma wpływ na wizyte w ambsadzie czy bardziej zależy to od niskiego numeru case number - na zasadzie szybciej otrzyma wizyte osoba zniskim case number ktora pozniej wypelnila np za miesiac/dwa niz osoba ktora szybciej wypelnila ale z wysokim case number ? 2. Drugie pytanie - jestem po rozwodzie tak samo, mam narzeczoną i gdybym wygrał za rok i wziął ślub dopiero po wypełnieniu formularza ds260 to czy na wizyte w ambsadzie musze wziać papierek potwierdzający rozwód, czy wtedy (już będąć poślubiony z nową osobą) muszę wziąć odpis śłubny nowej żony/śłubu bez papierku o rzwód wczesniejszego małżeństwa ? Dziękuje jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi i Pozdrawiam
 2. dobre pytanie dinozaur - podpinam się i proszę o odpowiedz osobę , która ogarnia w tym temacie
 3. czyli nawet nie pomogłoby to, że gdyby była Już w momencie wysyłania formularza ds-260 rozwiedziona, ? bo wtedy by nie skłamała, bo stan rzeczy prawny podczas wypełniania formularza byłby taki jak na aplikacji. Dziękuje jeszcze raz za odpowiedzi wszytskim !
 4. a w momencie gdyby nie była już razem (w sensie rozwód) w momencie wysłania formularz ds-260 to by wtedy była możliwość, żeby to przeszło ? Dziękuje wszytskim za odpwoiedzi tak szybkie - bardzo odceniam. Oraz drugie pytanie - czy konsul ma dostęo do takich informacji , bo jak ma się dowiedzieć kiedy wziął ślub ew. rozwód etc ? Pozdrawiam Serdecznie !
 5. Witam Was Wszystkich Serdecznie ! Mam takie pytanie , przyjaciółka wygrała rok temu loterie wizową , podczas aplikowania w październiku miała sprawy sądowe o rozwód, ale zaznaczyła w aplikacji o losowanie , że jest rozwiedziona, bo wiedziała, że przed wizytą jeśli by wylosowała będzie już rozwiedziona. następnie w kwietniu tego roku dostała ten rozwód i w aplikacji ds 260 nie uwzględniła również byłego męża tylko samą siebie (w lipcu tamtego roku) . za kilka dni ma wizytę w ambasadzie w Warszawie o otrzymanie wizy imigracyjnej. Czy myślicie, że może być jakiś problem z tego tytułu, że podczas aplikacji była "zamężna', ale dała rozwiedziona, ale podczas wizyty już w Ambsadzie jest już faktycznie rozwiedziona, więc jakby aplikacja z wizytą się zgadzała. Chcę tylko powiedzieć , że zaznaczyła w aplikacji "rozwiedziona" z tego względu, że wiedziała, że będzie już rozwiedziona podczas wizyty w ambasadzie po wize. Dziękuje i Pozdrawiam Wszystkich i bardzo proszę o odpowiedzi. !
×
×
 • Create New...