Jump to content

Juljak

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Ubezpieczenie mam normalne, z uczelni na której studiuje i insulina jest normalnie refundowana, tak samo jak pompa insulinowa do 26 roku życia, na pewno w stanach nie opłacałoby mi się szukać na czarno drogiego lekarza żeby dostać leki pozwalające mi żyć, tylko martwię się że konsul nawet się o tym nie dowie a już powie że niestety.
  2. Moja dziewczyna studiuje w Polsce, a na wakacyjne praktyki wylatuje do Londynu, dlatego ja w pojedynkę chce zwiedzić tak dawno upragniony Nowy Jork. Przepraszam jeśli niejasno napisałem. Oczywiście dam znać.
  3. Cześć, chciałbym poznać waszą opinię. Za tydzień mam spotkanie w ambasadzie w Warszawie w sprawie wizy turystycznej do USA. Stresuje się pomimo, że nie mam nic do ukrycia. Moja sytuacja wygląda tak, że nie mam rodziny w stanach ani żadnych znajomych, planowałem wyjazd z dziewczyną ale ona skorzystała z wakacyjnych praktycy zorganizowanych przez jej uczelnie w Londynie i tam spędzi całe wakacje, ja ponieważ odkładam na wyjazd od października zdecydowałem się na samodzielne, trzytygodniowe zwiedzenie Nowego Jorku. We wniosku zaznaczyłem maksymalny okres czasu na jaki planuje zostać to jes
×
×
  • Create New...