Jump to content

Booster

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Booster

 1. I właśnie o takie wasze „wspomnienia” mi chodziło a nie o smieszkowanie w postach. Dziękuje ! Ale fakt - jest tutaj na Forum jeden taki śmieszek - Żarty zapamiętam na przyszłość bo takie dobre!
 2. Nie. Ale wiem ze jeden strażnik machnie ręka a drugi będzie drążył temat
 3. Mnie wpuszczoooo, o dziewczyne mi chodzi jak zobaczą wizyte w NY pół roku, potem dwa tygodnie i jak dojdą jakieś zapiski celników to może byc smutno
 4. A czy ma ktoś może informacje jak często nie wpuszczają do Stanów na granicy los Angeles ?
 5. Booster

  Wydruki

  Chyba bez znaczenia. Ja miałem kolorowy
 6. Wydaje mi się ze stres spowodowany był wieloma opowieściami o tym jacy to straszni są celnicy w USA. w każdym razie - stało się i lekko boimy się co będzie w przyszłym roku
 7. Cześć! W poprzednim poście pomogliście mi szybko, wiem może i tym razem mi pomożecie. Opisze sytuacje. W 2017 moja dziewczyna była pół roku w NY na wizie turystycznej. Wyleciała dzień przed końcem wizy. Podczas rozmowy z celnikiem na skutek ogromnego stresu powiedziała, że bilet powrotny ma "na za dwa tygodnie" a jak podała straznikowi bilet okazało się, że ma go "na za pół roku". Wylądowało w Office i po długim przesłuchaniu wpuścili ją do USA. W 2018 roku ja wyrobiłem wize i razem polecieliśmy na 2 tygodnie - Ja wszedłem bez problemu, a dziewczyna odrazu do Office. Nie chcieli jej wpuścić - tłumacząc, że była już pół roku, po co tu wraca, pewnie pracowała (dodam, że ma rodzine i pół roku była u rodziny i opiekowała się ciocia) Stres był ogromny, dopiero pomoc Stewardessy zakończyła się wbitą wizą na pół roku. Byliśmy 2 tygodnie - wróciliśmy! W roku 2020 planujemy zwiedzić Kalifornie i pojawia się już teraz u dziewczyny stres związany z wejściem do USA, chodzi o to, że tak jak w NY nocowaliśmy u jej cioci tak w Kaliforni kupujemy wcześniej hotele ipt. Jest ryzyko, że mogą jej nie wpuścic? Co sądzicie?
 8. Cześć! Szukam wszędzie pomocy wiec może Wy mi pomożecie w 2018 roku byłem w NY jakieś dwa tygodnie. Dziś planuje rok 2020 w Californii i zobaczyłem w paszporcie ze mam tylko datę wjazdu do USA. NIe mam wbitej daty opuszczeni Stanów ani ja ani dziewczyna. Ktoś pomoże ? Tak ma być ? Maja to w systemie ?
×
×
 • Create New...