Skocz do zawartości

Wplata Na Amerykanskie Konto Z Pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przez nieuwagę podczas ostatniego pobytu w USA zrobiłem debet na karcie debetowej w Bank of America. Potem juz z Polski nie moglem przez to zapłacic rachunku za światło. Ponieważ planuje powrót do Stanów, chciałbym uregulować te długi przed wizytą w ambasadzie, zeby nie było, że przez totalną głupote dostanę odmowę.

Pytanie jest następujące: w jaki sposób najtaniej wpłacić w Polsce pieniądze na konto Bank of America?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do Twojego pytania to ja zrobilam przelew na konto w Bank of America dwa razy i wygladalo to tak, ze podalam w przelewie zagranicznym (na polskim koncie internetowo) kod swift banku amerykanskiego w tym przypadku Bank of America ktory wyglada tak: BOFAUS3N.

Pobralo mi za to okolo 30 zlotych no i pozniej naliczaja jeszcze oplaty obcego banku i to jest zalezne od kwoty jaka przelewasz. Zawsze jest inaczej i nie wiem dlaczego. W moim polskim banku powiedzieli mi, ze to oni tego tez nie wiedza ile zagraniczny bank pobierze. Ja przelewalam wiecej niz 1000$ no i pobralo mi oprocz tych 30zlotych jeszcze 50 za te oplaty innego banku(zagranicznego). A z kolei w zeszlym roku przelewalam 100$ i pobralo mi tylko 30zlotych. Wiec u mnie tak to wygladalo :)

Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...